VirusTotal Sonucu Nasıl

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Merhabalar,

bu siteden kaspersky yükledim fakat virustotalde tarattığımda trojan buldu bir sorun olurmu

Ekli dosyalar

• 1657656949986.png
    1657656949986.png
    1.8 KB · Görüntüleme: 7
Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
bu siteden kaspersky yükledim fakat virustotalde tarattığımda trojan buldu bir sorun olurmu
Bu nasıl saçmalıktır ya. :D Başka bir virüs programını birde en iyilerden birisini sistem dosyalarına erişmek istediği için virüs olarak görüyor. Öyle bir güldüm ki. Eğer sisteminizde şu anda virüs yoksa ki olabilir emin olamadım sisteminizden sorun yok diyebilirim.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Bu nasıl saçmalıktır ya. :D Başka bir virüs programını birde en iyilerden birisini sistem dosyalarına erişmek istediği için virüs olarak görüyor. Öyle bir güldüm ki.
Çok teşekkür ederim hocam bende endişelenmiştim

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Çok teşekkür ederim hocam korkmuştum bende endişelenmiştim bende
Eğer sisteminizde şu anda virüs yoksa ki olabilir emin olamadım sisteminizden sorun yok diyebilirim. Sisteminizde virüs varsa zaten o Antivirüs EXE dosyasına bulaşmıştır o yüzden de virüs var gibi duruyordur orası başka bir konu.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Eğer sisteminizde şu anda virüs yoksa ki olabilir emin olamadım sisteminizden sorun yok diyebilirim. Sisteminizde virüs varsa zaten o Antivirüs EXE dosyasına bulaşmıştır o yüzden de virüs var gibi duruyordur orası başka bir konu.
Sistemde virüs olduğunu düşünüyorum araştırdığım zaman Kaspersky önerdiler bende yükledim fakat virustotal böyle bulunca endişelendim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Sistemde virüs olduğunu düşünüyorum araştırdığım zaman Kaspersky önerdiler bende yükledim fakat virustotal böyle bulunca endişelendim
Anladım. Ben yıllardır ücretli Kaspersky Total Security kullanıyorum ve her türlü işi yapıyorum ve her siteye giriyorum. Virüs odaklı hiçbir sorunum olmadı yıllardır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri