VPN önerisi

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
arkdaşlar merhaba herkese bana vpn önerebilirmisiniz ve nerden indirebilirim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
hocam tarayıcı için değil direkt sisteme lazım

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Selamlar. Konudan uzak olduğum için merak ettim kusura bakmayın. Vpn nedir nerede işime yarar saygılar. (twetter kullanıyorum erişim olmadığı zaman vpn ile giriş yapanlar varmış. Dahil olmak istedim)

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Selamlar. Konudan uzak olduğum için merak ettim kusura bakmayın. Vpn nedir nerede işime yarar saygılar. (twetter kullanıyorum erişim olmadığı zaman vpn ile giriş yapanlar varmış. Dahil olmak istedim)
hocam genelde erişim kısıtı olan siteler için vpn kullanıyoruz dediğiniz gibi twitter yasaklanırsa vpn aracılığıyla kullanabilirsiniz yada güvenli internet kullanıyorsanız kullanabilirsiniz ben pc için önermiyorum Operanın kendi vpn i var kullanacaksanız onu kullanabilirsiniz onun dışında mobilde daha güvenli

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
hocam genelde erişim kısıtı olan siteler için vpn kullanıyoruz dediğiniz gibi twitter yasaklanırsa vpn aracılığıyla kullanabilirsiniz yada güvenli internet kullanıyorsanız kullanabilirsiniz ben pc için önermiyorum Operanın kendi vpn i var kullanacaksanız onu kullanabilirsiniz onun dışında mobilde daha güvenli
Teşekkürler pc de opera var evet oradan girerim artık bilgilendirme için teşekkür ederim 🤝🏼

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
rica ederim hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri