Vysor problemi

ukelax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar meb  e-tab 4 tableti Windows  10 bilgisayarıma usb yoluyla bağlayıp ekranını pc ye aktarmaya çalışıyorum.İnternetten araştırdığımda karşıma çok fazla uygulama geldi Ancak tabletim çoğu uygulamayı desteklemiyor. Denemediğim yol kalmadı en son vysor adında bir crome eklentisi buldum .İndirip kurdum ancak  uygulamayı açtığımda      error installing apk:pkg:/data/local/tmp/apk1585942816231.apk  FAİLURE[İNSTALL_FAİLED_OLDER_SDK] şeklinde bir uyarı alıyorum. Programı kaldırıp tekrar kurdum yine ayanı hatayı verdi. Bu arada amacım tablet kullanarak kalem yardımıyla matematik sorusu çözmek. Malum uzaktan eğitim meselesi. Zoom  u tabletim desteklemiyor bilgisayardaki zoom programını kullanarak tablet görüntüsünü yansıtmak istiyorum . yardımsı olursanız sevinirim. Teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hatada eski SDK yani eklenti sürümü hatası alıyorsunuz. Yani büyük ihtimalle android sürümünüz yada Chrome sürümünüzün eski olmasıyla alakalı bir hata.

Ekran yansıtma uygulamalarından denediklerinizi bilemiyorum ama şunlara bakabilirsiniz.

1.
2. - Ağ kullanarak yapabilirsiniz. En bilinen uygulamadır.
3.
4. - Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi
5.
6.

Önce 4 sonra 2 numarayı deneyin. Sonrasında diğerlerini deneyebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri