WD20PURZ garip ses geliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

must82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba. 1 ay önce amazondan diski aldım bugün açtım dvr cihazına bağladım ancak bu garip ses geliyor. Bilgisayar sistemime bağlamam rağmen disk görünmüyor. Bir de video ekledim bu garip ses nedir bilen var mı? 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Diskiniz arızalı ya kargoda sorun olmuş yada böyle geldi size. İade yada değişim talebi oluşturun ve sebep olarak diskin arızalı olduğunu söyleyin.

KS

must82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim. İnsanda bu kadar şans olur arkadaşlar. Ürünü 1 hafta önce kontrol etsem amazona iade edebiliyorum ama 1 ayı geçtiği için şimdi arena bilgisayarın servisine göndermem gerekiyor. Bir daha disk alışverişimde ilk olarak kontrol etmeyi acı bir şekilde öğrenmiş oldum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bu tarz sorunlar genelde HDD disklerde çok karşılaşan bir durum.

Ufak bir bilgilendirme daha yapayım. Uzun yıllar kullanılan HDD disklerde de bu yaşadığınız sorunun aynısı yavaş yavaş veya sizdeki gibi sürekli olursa disk arızalı veya arızalanmaya başlamış demektir. Bende 2 disk bu şekilde bozuldu gitti verilerim ile. Yani özetle HDD diske eğer veri kurtarma garantisi yoksa marka tarafından önemli verilerinizi o diskte tutmamanızı tavsiye ederim.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri