WepTeknoGold

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerem Erdem46

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba weptekno gold kasasına Kasa Şu: https://www.incehesap.com/webtekno-gold-16-r5-2600-fiyati-43009/  1tb hdd ekleyip alınır mı  alıp kullananlar mesaj yazarsa çok sevinirim veya almayıpta teker teker şu şu yüzden kötü veya bu yüzden iyi diye yazarsa çok mutlu olurum veya  fiyata daha iyisi varmı dır birde bu var buna da aynı şekilde yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-2600-16gb-1tb240ssd-gtx1660-pmu418277[/SIZE]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
incehesaptaki üründe GTX 1660 Ti var ama tek fanlı ucuz bir model ısı değerleri olarak sıcak çalışan bir kart ben hiçbir markadan modelden tek fanlı bir kart önermem.

Diğer sistem ise tercih edilebilir bir sıkıntı yok ancak kasayı CoolerMaster MasterBox MB501L 600W model ile değiştirin içindeki PSU 'nun en azından ne olduğu belli.

Birde bence RX590 bir sistem alın, GTX 1660 ile genelde benzer FPS değerlerini alırsınız hatta AMD lehine çok fazla oyun var piyasada ve artı olarak FreeSync bir monitör kullanabilirsiniz.

KS

Kerem Erdem46

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
incehesaptaki üründe GTX 1660 Ti var ama tek fanlı ucuz bir model ısı değerleri olarak sıcak çalışan bir kart ben 
hiçbir markadan modelden tek fanlı bir kart önermem.

Diğer sistem ise tercih edilebilir bir sıkıntı yok ancak kasayı CoolerMaster MasterBox MB501L 600W model ile değiştirin içindeki PSU 'nun en azından ne olduğu belli.

Birde bence RX590 bir sistem alın, GTX 1660 ile genelde benzer FPS değerlerini alırsınız hatta AMD lehine çok fazla oyun var piyasada ve artı olarak FreeSync bir monitör kullanabilirsiniz.
ama rx 590 daha fazla enerji yiyor ve nvidia nın teknoojisinin amd den daha iyi olduğunu duydum birde monitör alacak bütçem yok 60hz 21.5 i nç monitörüm var onla idare ediyorum birde sizin dediğiniz gibi kasayı değiştiğimde gameboosterın 4 collermasterın 1 fanı var bilgisayar daha sıcak olmazmı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Enerji konusu doğru ama diğer şeyler yanlış bilgi RX 590 teknoloji olarak bir kıyaslama yapamam ama genel oyun deneyiminde çok daha iyi bir kart ancak yinede siz bilirsiniz. Bir bence yakın zamanda monitörünüzü değiştirin daha iyi bir deneyim için ve FreeSync bir model monitör ile çok daha iyi bir deneyim elde edersiniz oyunlarda ki bunun içinde RX 590 seçmelisiniz. Karar size kalmış ben RX 590 alırdım. GTX 1660 Ti olsaydı başka tabi 2 fanlı bir model olması şartıyla.

KS

Kerem Erdem46

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Enerji konusu doğru ama diğer şeyler yanlış bilgi RX 590 teknoloji olarak bir kıyaslama yapamam ama genel oyun deneyiminde çok daha iyi bir kart ancak yinede siz bilirsiniz. Bir bence yakın zamanda monitörünüzü değiştirin daha iyi bir deneyim için ve FreeSync bir model monitör ile çok daha iyi bir deneyim elde edersiniz oyunlarda ki bunun içinde RX 590 seçmelisiniz. Karar size kalmış ben RX 590 alırdım. GTX 1660 Ti olsaydı başka tabi 2 fanlı bir model olması şartıyla.
anladım teşekkür ederim peki kasaya ne diyorsunuz cidden şekil olarak coolermaster daha iyi fakat 1 fan var game boosterda 4

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Güç kaynağı kasadan kat ve kat daha önemli. O diğer kasanın içindeki PSU hakkında tek bir bilgi bulamadım internette ve ben olsam güvenmem sonuçta tüm bileşenlerin doğru ve kaliteli beslenmesini sağlayan şey PSU ayrıca Cooler Master 'ın içindeki PSU kendi güç kaynağı V3 Elite modeli kaliteli bir ürün tavsiyem kesinlikle o ürün olur.

Ayrı olarak 60,80 TL verip 2 adet aşağıdaki fandan alabilirsiniz.
https://www.sinerji.gen.tr/akasa-vegas-mavi-led-120-mm-mavi-fan-pmu408538

Biraz daha uygun fiyatlı olsun derseniz 36,10 TL verip aşağıdaki 2 'li seti alabilirsiniz.
https://www.sinerji.gen.tr/tx-txccf12bk2-siyah-120-mm-kasa-fani-2li-set-pmu418088

KS

Kerem Erdem46

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Güç kaynağı kasadan kat ve kat daha önemli. O diğer kasanın içindeki PSU hakkında tek bir bilgi bulamadım internette ve ben olsam güvenmem sonuçta tüm bileşenlerin doğru ve kaliteli beslenmesini sağlayan şey PSU ayrıca Cooler Master 'ın içindeki PSU kendi güç kaynağı V3 Elite modeli kaliteli bir ürün tavsiyem kesinlikle o ürün olur.

Ayrı olarak 60,80 TL verip 2 adet aşağıdaki fandan alabilirsiniz.
https://www.sinerji.gen.tr/akasa-vegas-mavi-led-120-mm-mavi-fan-pmu408538
haklısınız ama benim demek istediğim bilgisayar çok sıcak kalmazmı 1 tane fan ile yoksa yeterlimi ve o sizin dediğinz fanları alsam nasıl takacağım yer olurmu haklısınız sizde kafam sadece fanda karıştı 60 tl ye 2 fan kötü olmasın ? yoksa hiç alma 1 fan yeterlimi dersin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bir sıkıntı yok sunduğum Akasa fanlar F/P güzel fanlar bir problem yok. Ayrıca kasayı alırken sipariş kısmında bir not bölümü var buradan aldığınız fanlarında montajlanmasını isteyebilirsiniz bir sıkıntı yok. Önden en az 1 fan hava alması gerek tabi ısınır olmazsa ki bu yüzden fan önerdim. 60 TL bir şey değil fanlarda sorunsuz bir sıkıntı yok dediğim gibi not olarak belirtirsiniz fanların montajını.

KS

Kerem Erdem46

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bir sıkıntı yok sunduğum Akasa fanlar F/P güzel fanlar bir problem yok. Ayrıca kasayı alırken sipariş kısmında bir not bölümü var buradan aldığınız fanlarında montajlanmasını isteyebilirsiniz bir sıkıntı yok.
  teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri