Çözüldü wifi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Carrier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
f6 sistemi kurdum fakat kabloya bağlanamıyorum şuanlık wifi özelliği yok mu @ugur.gozaydin hocam bi bakarsan

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
benim ınternet kablosu takılıydı ilkte gormedı baglanmadı , sonra telefon kablosu ile mobil veriye baglandım olarak 2-3 dakika sonra kendı kendıne kabloyu tanıdı baglandı.

KS

Carrier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
nasıl bağlanabilirim ben internet kablosu olmadan
benim ınternet kablosu takılıydı ilkte gormedı baglanmadı , sonra telefon kablosu ile mobil veriye baglandım olarak 2-3 dakika sonra kendı kendıne kabloyu tanıdı baglandı.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
nasıl bağlanabilirim ben internet kablosu olmadan
telefonun sarj kablosu usb girişli ise bilgisayara takıyorsunuz telefon internet paylaşım , baglantı ayarlarından ınternet paylasımı yapıyorsunuz o sekılde ınternete baglanabılıyorsunuz pc ile ben oyle yaptım, daha sonra 2-3 dakıka içinde benim internet kablosunu tanıdı ağ2 olarak seçtim. suan sorunsuz kullanıyorum.

KS

Carrier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
telefonun sarj kablosu usb girişli ise bilgisayara takıyorsunuz telefon internet paylaşım , baglantı ayarlarından ınternet paylasımı yapıyorsunuz o sekılde ınternete baglanabılıyorsunuz pc ile ben oyle yaptım, daha sonra 2-3 dakıka içinde benim internet kablosunu tanıdı ağ2 olarak seçtim. suan sorunsuz kullanıyorum.
Ayarlar”dan “Ağ ve İnternet”e tıklayın. “Erişim Noktası” ve “İnternet Paylaşımı”nı açın
çok teşekkürler yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri