Windows 10-11 Pro Kodu - 19 Mayıs Hediyesi

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Herkese merhaba,

Bir firmadan aldığım kodlardan yana sıkıntı yaşadığımdan ötürü geç de olsa telafi adına 3 adet kodu tekrar gönderdi. Şu anda elimde 3 adet kullanılmamış Windows 10-11 Pro 1 Bilgisayar için lisans anahtarları mevcut. Hazır bayramımızı da kutlarken bu da benden bayram hediyesi olsun :)

KODLAR ANLIK KULLANILMALIDIR.

Kodları foruma emek veren üç arkadaşımıza hediye etmek istiyorum.
Gerçekten ihtiyacı olanlar gönderi altına yorum yaparlarsa kodları ileteceğim.

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Her ne kadar deneme sürümüde kullansam @Syqex ve @Greewe bence ihtiyaçları varsa onlar almalı çünkü her konuda en az birini görüyorum .

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Her ne kadar deneme sürümüde kullansam @Syqex ve @Greewe bence ihtiyaçları varsa onlar almalı çünkü her konuda en az birini görüyorum .
Benden daha çok ihtiyacı olan bir sürü kişi var hocam, yinede düşünceniz için teşekkür ederim❤️
@Birisi Bu güzel düşünceniz adına size de teşekkür ederim :)

Lütfen sadece ihtiyacı olanlar istesin pazarlama amacı gibi veya aha nerede beleş kar mantığıyla düşünmeyin.

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
İkisi de forumun emektarları :) Sağ olsunlar o konudan o konuya yetişip cevapsız bırakmıyorlar. İhtiyaçları varsa pozitif ayrımcılık yapar adam kayırırım :) Söylemeleri yeterli.

Bilgisayarında deneme sürümü kullanmana gerek yok. Eğer Windows 10-11 yüklüyse bana özelden mesaj at bir kodu sana hediye edeyim. Lisansla ve arkana yaslan :)
Benden daha çok ihtiyacı olan bir sürü kişi var hocam, yine de düşünceniz için teşekkür ederim❤️
@Birisi Bu güzel düşünceniz adına size de teşekkür ederim :)

Lütfen sadece ihtiyacı olanlar istesin pazarlama amacı gibi veya aha nerede beleş kar mantığıyla düşünmeyin.

İhtiyacınız varsa hiç tereddüt etmeyin. O kadar emek veriyorsunuz, bizim de size bir katkımız olsun :) Ben teşekkür ederim hocam.

Pazarlama olmaması için kodlar anlık kullandırılacak. Şu an aktif etmeleri gerekecek. Aksi takdirde telefonla etkinleştirme gerekiyor ve o da sadece satın alınan firma aracılığıyla yapılıyor. Bugün etkinleştirme yapmayan arkadaşlara yarın yardımcı olamayacağım. Bu şekilde saklama ve pazarlama gibi durumların önüne geçmiş olurum diye düşündüm.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
İkisi de forumun emektarları :) Sağ olsunlar o konudan o konuya yetişip cevapsız bırakmıyorlar. İhtiyaçları varsa pozitif ayrımcılık yapar adam kayırırım :) Söylemeleri yeterli.

Bilgisayarında deneme sürümü kullanmana gerek yok. Eğer Windows 10-11 yüklüyse bana özelden mesaj at bir kodu sana hediye edeyim. Lisansla ve arkana yaslan :)

İhtiyacınız varsa hiç tereddüt etmeyin. O kadar emek veriyorsunuz, bizim de size bir katkımız olsun :) Ben teşekkür ederim hocam.

Pazarlama olmaması için kodlar anlık kullandırılacak. Şu an aktif etmeleri gerekecek. Aksi takdirde telefonla etkinleştirme gerekiyor ve o da sadece satın alınan firma aracılığıyla yapılıyor. Bugün etkinleştirme yapmayan arkadaşlara yarın yardımcı olamayacağım. Bu şekilde saklama ve pazarlama gibi durumların önüne geçmiş olurum diye düşündüm.
Hocam gerek yok, zaten elimdeki laptopa alsam boşa gidecek yazın. Hiç gerek yok 40-50 liraya alabiliyoruz. Mutlaka ihtiyacı olan biri vardır, benim bi arkadaş vardı sorayım ona ihtiyacı varsa ona verebilirsiniz yeni sistem aldı

Sordum hocam, bana dönüş yapınca size de söylerim.

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Hocam ben özelden yazamıyorum sanırım . Windows 10 kullanıyorum

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
hocam benimde Windows 11 pro ulasamadim özelden eger varsa deneme sürümü kullanıyorum cok sevinirim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Deneme sürümü benim için gayet yeterli :D
Hocam deneme sürümünden kurtulun bence :D Hem çok emek veriyorsunuz

hocam benim arkadaşa gerekmiş, eğer syqex hocam istemezse rica edebilir miyim? Öncelik syqex hocamın tabi

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Böyle düşünmeniz çok iyi olmuş ihtiyacı olanlar için :)

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45

eANGRY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam kodu verdi kod aktif çalıştı ve Windows'um etkinleştirildiğini çok teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri