Çözüldü Windows 11 hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Simon ''Ghost'' Riley

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Yeni bilgisayarıma win 11 kurmaya karar verdim fakat rufus uygulamasında böyle bir şeyle karşılaştım. İzlediğim videolarda böyle bir şey çıkmamıştı. Ne yapmalıyım ?

Ekli dosyalar

• rufuss.png
    rufuss.png
    136 KB · Görüntüleme: 29
  • r1.png
    r1.png
    22.2 KB · Görüntüleme: 29

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Aslında Windows kurulmadan size yapılmasını istediğiniz özelleştirme var mı gibi bir şey sormuş. Seçip seçmemek biraz size bağlı. İkincide veri toplamayı devre dışı bırak yazıyor bu büyük ihtimalle ilgi alanınıza göre şeyler önermek yada yaşadığınız sorunları microsofta yollamak gibi şeyler olabilir. 3. Seçenek şuan ki kullanıcıyla aynı isimde kullanıcı açmak ve 4. seçenekte şuan kullandığınız ayarları uygulamak gibi bir şey. 2. Seçenekten emin değilim ama 3 ve 4 işaretlenebilir.

KS

Simon ''Ghost'' Riley

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Aslında Windows kurulmadan size yapılmasını istediğiniz özelleştirme var mı gibi bir şey sormuş. Seçip seçmemek biraz size bağlı. İkincide veri toplamayı devre dışı bırak yazıyor bu büyük ihtimalle ilgi alanınıza göre şeyler önermek yada yaşadığınız sorunları microsofta yollamak gibi şeyler olabilir. 3. Seçenek şuan ki kullanıcıyla aynı isimde kullanıcı açmak ve 4. seçenekte şuan kullandığınız ayarları uygulamak gibi bir şey. 2. Seçenekten emin değilim ama 3 ve 4 işaretlenebilir.
İzlediğim videolarda imaj seçeneği bölümünde "Standard Windows 11 Installation (TPM 2.0, Secure Boot, 8GB+ RAM)" yazıyordu ama bende yazmıyor.Neyi seçeceğimi bilemedim.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
İzlediğim videolarda imaj seçeneği bölümünde "Standard Windows 11 Installation (TPM 2.0, Secure Boot, 8GB+ RAM)" yazıyordu ama bende yazmıyor.Neyi seçeceğimi bilemedim.
İsterseniz hiçbirini seçmeden de ilerleyebilirsiniz. Alttaki 3 seçenek benim anladığım kadarıyla sadece Windows 11 i daha hazır şekilde kurmak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri