Windows 8.1 den Windows 10'a Yükseltme Hatası

Emre12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows 8.1 bir bilgisayarım var onu windows 10 yapmak istiyorum ama hata alıyorum bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: Windows 8.1 den Windows 10'a Yükseltme Hatası

İndirdiğiniz ISO dosyasının klasöre çıkartıp deniyorsunuz değil mi? Birde diskinizde yer var dimi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Bu medya yükleme aracı. Siz dosyayı indirin ISO dosyası olarak sonra inen dosyayı klasöre çıkartın.

- Bu direkt Microsoft Windows 10 64bit ISO dosyası.

KS

Emre12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamamdır denicem biraz sonra herhangi bi virüs felan olmaz demi size güvenmemek deil bi ara windows 10 indirirken başıma kötü bişey gelmişti oyüzden diyorum yanlış anlamayın

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Verdiğim link direkt Microsoft linki. Araç kullanmadan direkt ISO olarak link verdim size.

Sitede  Chrome için 3 nokta > Diğer Araçlar > Geliştirici Araçlar > 3 nokta > More tools > Network conditions seçeneklerine tıkladığınızda aşağıdaki User agent bölümünde Use browser defaults bölümünün tikini kaldırıp aşağıdaki ilk listeden Apple sistemlerinden birisini seçip sayfayı yenilerseniz direkt ISO olarak indirme seçenekleri aktif oluyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Linkten indirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartıp oradan yüklemeye basıyorsunuz değil mi? Eğer böyle yapmıyorsanız böyle deneyin. Ayrıca eğer oda işe yaramazsa USB belleğe yazdırın format atar gibi işlem başlatın format aşamalarında ilerlerken Yükselt seçeneğini kullanın.

KS

Emre12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Windows 8.1 den Windows 10'a Yükseltme Hatası

ugur.gozaydin' Alıntı:
Linkten indirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartıp oradan yüklemeye basıyorsunuz değil mi? Eğer böyle yapmıyorsanız böyle deneyin. Ayrıca eğer oda işe yaramazsa USB belleğe yazdırın format atar gibi işlem başlatın format aşamalarında ilerlerken Yükselt seçeneğini kullanın.

Zaten üzerine çift tıklıyorum klasör açılıyor ondan sonra oradaki setupa çift tıklıyorum daha ne yapıcam ki flashbellek yok malesef

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Neyden dolayı bir hata alıyorsunuz hata kodu olmadığı için çözüm önerisi üretemiyorum. USB bellek olmadan yükseltme yapamazsınız alternatiflerde.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri