Yardım Windows Oturum Açma

Dengou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu hatayı sürekli almaya başladım format ata ata bıktım ne yapmamı önerirsiniz HDD'me test yaptım sorun gözükmüyordu neden olduğunu anlamadım yeni bir SSD almam doğru olur mu?

Ekli dosyalar

• IMG_20230315_111857_edit_14275102721259.jpg
    IMG_20230315_111857_edit_14275102721259.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 16

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
370
Sanki ekran görüntüsü arka plan yapılmış gibi.
Resimlerim klasöründe öyle bir ekran görüntüsü varsa silin.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Yeni bir SSD almanız daha iyi olur sorun görünmese bile bitmeye yaklaşmış olabilir. Bugün bu sorunu yapar yine format atarsınız yarın başka bir sorunla karşınıza gelir.

KS

Dengou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yeni bir SSD almanız daha iyi olur sorun görünmese bile bitmeye yaklaşmış olabilir. Bugün bu sorunu yapar yine format atarsınız yarın başka bir sorunla karşınıza gelir.
haklısınız, peki düşük bir depolamaya sahip bir SSD alıp içerisine Windows ve 1,2 oyun yükleyip HDD yi yüksek alana sahip şeyleri yüklemek mi yoksa yüksek bir depolamaya sahip bir SSD alıp HDD yi hiç kullanmamak mı daha mantıklk olur acaba?

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
haklısınız, peki düşük bir depolamaya sahip bir SSD alıp içerisine Windows ve 1,2 oyun yükleyip HDD yi yüksek alana sahip şeyleri yüklemek mi yoksa yüksek bir depolamaya sahip bir SSD alıp HDD yi hiç kullanmamak mı daha mantıklk olur acaba?
En mantıklısı dediğiniz gibi olabilir sorunsuzca SSD'ye kurulum v.s yaparsınız HDD'ye ise deneme amaçlı şeyler kurabilirsiniz, zaten orda sorun yaşatırsa tamamen devre dışı bırakırsınız. Çok dandik SSD almanı önermem farklı sorunlar çıkıyor boyutu tamamen size kalmış ama dandiklerden kaçının, aksi halde bir süre sonra hatalar verme ihtimali yüksek oluyor.

KS

Dengou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
En mantıklısı dediğiniz gibi olabilir sorunsuzca SSD'ye kurulum v.s yaparsınız HDD'ye ise deneme amaçlı şeyler kurabilirsiniz, zaten orda sorun yaşatırsa tamamen devre dışı bırakırsınız. Çok dandik SSD almanı önermem farklı sorunlar çıkıyor boyutu tamamen size kalmış ama dandiklerden kaçının, aksi halde bir süre sonra hatalar verme ihtimali yüksek oluyor. onra
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Uzun bir araştırmadan sonra Seagate'in Firecuda 510 modelini almaya karar verdim yorumları oldukça olumluydu işimi göreceğini düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri