Windows

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bilgisayarimda win7 var çok dolu olduğu için formatlamak istiyorum sanırım tekrar win 7 yapamam intenette bulamadım çünkü win 8.1 e geçiş yapmayı planlıyorum ISO dosyası ile deneme sürümünü uzun bir süre kullanabilir miyim lisans almadan? herhangi bir kasma sıkıntısı cikarmi sonradan fps de düşüklüğü görülür mu 10 a geçmeyi düşündüm fakat fps düşüklüğü olabileceği için

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Windows 7 ile 10 arasında FPS düşüklüğü olacağını sanmıyorum , hatta daha yüksek bile olabilir çünkü 10 daha iyi optimize edilmiş. Sistem özellikleriniz nedir?

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Windows 7 ile 10 arasında FPS düşüklüğü olacağını sanmıyorum , hatta daha yüksek bile olabilir çünkü 10 daha iyi optimize edilmiş. Sistem özellikleriniz nedir?
Gt 630m gibi bir ekran kartı var 8 ram var 120 130 gb bir ssd olması lazim eski olan bir i5 var sanırım çok iyi değil yani 8 e geçsem fps sıkıntısı olurmu 10u sitesinden indirdim fakat bilgisayar açmadı problem oldu

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Gt 630m gibi bir ekran kartı var 8 ram var 120 130 gb bir ssd olması lazim eski olan bir i5 var sanırım çok iyi değil yani 8 e geçsem fps sıkıntısı olurmu 10u sitesinden indirdim fakat bilgisayar açmadı problem oldu
SSD Var , 8 GB Ram var. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Siteden indirip rufus ile USB belleğe yazdırın.

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
SSD Var , 8 GB Ram var. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Siteden indirip rufus ile USB belleğe yazdırın.

Peki bir şey daua sorabilirim miyim? Win 8.1 indirdim videolarda böyle CD şeklinde bir logo ile iniyor dosya bana WinRAR dosyası olarak iniyor çıkarıyorum içinde bir sürü dosya oluyor onu nasıl yapacağım videoda anlatıyor mu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri