Wireless Kulaklık Tavsiyesi

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar,

AC 5 kullanıyorum ve kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum. Aradığım özellikler konfor ve ses bakımından iyi olması. Gün içerisinde 12 saat kullanıyorum en az ve kulak ağrısı yapmaması benim için önemli. AC 5'in en memnun olduğum şeyi de konforu benim için. Mümkünse hem deri hem kumaş ped olan bir kulaklık olursa da çok iyi olur. Mikrofon olarak da beni üzmesin mümkünse harici bir mikrofonum yok çünkü.

Ben HyperX Cloud 2 Wireless düşünüyordum ama yorumlarına baktığımda çok cazip gelmedi hem dip ses problemi hem de ses seviyesinin az olduğunu söyleyen cok kişi gördüm. Bütçe 2500 diyebiliriz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Cloud 2 Wireless önermem zaten. İyi bir ürün değil benim görüşüme göre.

bu ürünü alabilirsiniz. Denediğim en iyi kablosuz ürünlerden birisidir.

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Corsair modelini gerçekten beğenmiyorum gerek şekli gerek kafaya oturuşu olarak ben rahat bulmuyorum. Flight S'in diğerlerine göre artıları nelerdir? Bir de Logitech G Pro x Wireless nasıldır?

berşan yiğit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba AC 5 kullanıyorum ve kablosuz bir kulaklığa geçmek istiyorum. Aradığım özellikler konfor ve ses bakımından iyi olması. Gün içerisinde 12 saat kullanıyorum en az ve kulak ağrısı yapmaması benim için önemli. AC 5'in en memnun olduğum şeyi de konforu benim için. Mümkünse hem deri hem kumaş ped olan bir kulaklık olursa da çok iyi olur. Mikrofon olarak da beni üzmesin mümkünse harici bir mikrofonum yok çünkü. Ben HyperX Cloud 2 Wireless düşünüyordum ama yorumlarına baktığımda çok cazip gelmedi hem dip ses problemi hem de ses seviyesinin az olduğunu söyleyen cok kişi gördüm. Bütçe 2500 diyebiliriz.
bu senin işini göre bilir kardeşim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Corsair modelini gerçekten beğenmiyorum gerek şekli gerek kafaya oturuşu olarak ben rahat bulmuyorum. Flight S'in diğerlerine göre artıları nelerdir? Bir de Logitech G Pro x Wireless nasıldır?
Ses kalitesi oldukça iyi bir ürün. Hem oyunda hem de medya tüketiminde. Genel olarak %95 beğenilen bir modeldir.

G PRO X modelini de denemiştim kısa süreli oda iyi bir ürün ama ben HyperX seçerdim ikisi arasında.

Ayrıca G733 modelini önermiş bir kullanıcı bence hiç iyi bir ürün değil. Özellikle malzeme yapısı çok ucuz hissettiriyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri