Wireless USB Adaptör Önerisi

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Arkadaşlar selam. Elimde bir tp-link adaptör var. Yeni bir pc alacağım. Eğer elimdeki yeterli olmazsa farklı bir adaptör alacağım. Ailem kablo çekmeye razı olmuyor. Bunun için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Normalde üzerinde model numarası yazması gerek. Ya da CD üzerinde. En azından bir dene. Baktın sorun yaşıyorsun, burada bütçeni de belirttiğin bir konu açarsın yardımcı olunur :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Arkadaşlar selam. Elimde bir tp-link adaptör var. Yeni bir pc alacağım. Eğer elimdeki yeterli olmazsa farklı bir adaptör alacağım. Ailem kablo çekmeye razı olmuyor. Bunun için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Elinizdeki ürünün kod numarası yada modeli belli mi?

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
IMG_20220905_154713.jpg

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
TP-link Mini USB wifi adaptor TL-WN823N 300Mbps.

Bunun yerine çekim alanı daha geniş antenli modeller tercih edilebilir diye dü,şünüyorum.

1662383015640.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hocam şimdi cdyi attım. Eğer üzerinde yazıyorza yazıyordur. Çok bilmiyorum. Adaptörde bir şey yazmıyor ama onu da atayım
Adaptörü sisteme takın ve Aygıt Yöneticisi üzerinden cihazın Özellikler penceresine girin. Ayrıntılar > Özellik > Aygıt Açıklaması ve Donanım Kimlikleri > Değer verisini paylaşın.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Adaptörü sisteme takın ve Aygıt Yöneticisi üzerinden cihazın Özellikler penceresine girin. Ayrıntılar > Özellik > Aygıt Açıklaması ve Donanım Kimlikleri > Değer verisini paylaşın.
Şuan cihaz yok hocam :D Attım. Ben en iyisi sistem gelip deneyince tekrar yazazayım :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Teşekkürler. Bu galiba. Resmini attım ben de
Büyüt ihtimalle evet TL-WN823N bu ürün. 300mbps ve 20dBm bir ürün. Kötü sayılmaz ama çokta iyi bir ürün değil.

Bütçeye bağlı önerim değişir ama öyle markasız veya çin menşeyi kopya ürünler yapan markalardan ürünler önermem.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Te
Büyüt ihtimalle evet TL-WN823N bu ürün. 300mbps ve 20dBm bir ürün. Kötü sayılmaz ama çokta iyi bir ürün değil.

Bütçeye bağlı önerim değişir ama öyle markasız veya çin menşeyi kopya ürünler yapan markalardan ürünler önermem.
Teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri