Öneri Xbox Controller 9.Nesil Mi Yoksa Sony Dualsense 5 Mi?

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bir oyun kolu alacağım bilgisayarda kullanmak için lakin hangisini tercih etmeliyim karar veremedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

KS

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bütçe konusunda bir sınırım yok tek isteğim uzun ömürlü, kullanımı rahat bir şey olması.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
499
Sony Dualsense 5 alın.
Ergonomisi hoşunuza gidiyorsa en büyük artısı bu bence. Kendinden pilli ve geri bildirim özelliği çok daha üstün.

Ben indirimde yakaladım diye Xbox 9. nesil kumandası aldım (biraz beklesem dualsense de indirime giriyormuş ve kaçırdım). Eksileri ise ekstradan pil almanız gerekiyor. Şarjlı pil 2500 mah 2+2 aldım (ben alırken: +200 TL). Neyse ki Bluetooth USB aparatı ve Type-C kablo vardı (yoksa BT almanız gerekli, kablo şart değil). Orijinal kendi pilini alsaydım pil içerisindeyken de şarj da olabilirdi ama gereksiz pahalıydı. Neyse ki pili şarj eden alet de vardı önceden. Pil şarjı da eğer elinizde yoksa ekstra masraf.
Bence tek artısı pilleri kolaylıkla değiştirilebilir olması. Uzun süre pil ömrü sağlar ama kendisi ne kadar dayanacak bilmiyorum.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
inceleme videolarını izleyip karar verebilirsiniz, simdi düsünüyorum teknoloji acısından sony duel tercih ederim bütce varsa pro alabilirsiniz

KS

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sony Dualsense 5 alın.
Ergonomisi hoşunuza gidiyorsa en büyük artısı bu bence. Kendinden pilli ve geri bildirim özelliği çok daha üstün.

Ben indirimde yakaladım diye Xbox 9. nesil kumandası aldım (biraz beklesem dualsense de indirime giriyormuş ve kaçırdım). Eksileri ise ekstradan pil almanız gerekiyor. Şarjlı pil 2500 mah 2+2 aldım (ben alırken: +200 TL). Neyse ki Bluetooth USB aparatı ve Type-C kablo vardı (yoksa BT almanız gerekli, kablo şart değil). Orijinal kendi pilini alsaydım pil içerisindeyken de şarj da olabilirdi ama gereksiz pahalıydı. Neyse ki pili şarj eden alet de vardı önceden. Pil şarjı da eğer elinizde yoksa ekstra masraf.
Bence tek artısı pilleri kolaylıkla değiştirilebilir olması. Uzun süre pil ömrü sağlar ama kendisi ne kadar dayanacak bilmiyorum.
Evet o pil işi beni de düşündürdü gerçekten çünkü hemen hemen aynı fiyatlar içimden de Dualsense almak geçiyordu doğrusu dedim acaba benim bilmediğim farklı bir durum mu var xbox kolunda ama önerileriniz üzerine Dualsense 5 alacağım. Çok çok teşekkür ederim.

inceleme videolarını izleyip karar verebilirsiniz, simdi düsünüyorum teknoloji acısından sony duel tercih ederim bütce varsa pro alabilirsiniz
Hocam çok teşekkür ederim Dualsense alacağım önerileriniz üzerine.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri