Xbox GamePass PC Versiyonu Tamamen Ücretsiz Değil Mi?

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Merhaba,

Arkadaşlar uygulamayı 30 TL vererek satın aldım ama içeride paralı oyunlar var ya da ben yanlış biliyorum?

1658871377944.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
1 ay gamepass alırsan o oyun 1 ay senin oluyor üyelik bitince gidiyor o oyunun tam versiyonu onu alınca tamamen senin olucak yükleye basıp indirip üyeliğin devam ettikçe oynayabilirsin almana gerek yok

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Zaten yükle seçeneği aktif siz şuan yükleyemiyor musunuz ?

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Yükleyebiliyorum da oraya 240 lira yazınca error verdim.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
EA play üzerinde olan oyunlar için EA uygulaması indirtti bana yükle deyince yüklemiyor bu sorunu nasıl aşarım?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Yükleyebiliyorum da oraya 240 lira yazınca error verdim.

Game Pass ücretli abonelik sistemidir. Game Pass satın aldığınızda oyunlara aktif abonelik süreniz boyunca ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Bununla birlikte sisteme dahil istediğiniz oyunu kalıcı olarak satın almak isterseniz Game Pass' in size sunduğu avantaj ile %10 ~ %20 gibi bir indirime oyunları satın alabilir ve Game Pass üyeliğiniz olmasa bile satın aldığınız oyunları oynayabilirsiniz.

EA play üzerinde olan oyunlar için EA uygulaması indirtti bana yükle deyince yüklemiyor bu sorunu nasıl aşarım?

Xbox uygulamasından indirmeyi deneyin.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Game Pass ücretli abonelik sistemidir. Game Pass satın aldığınızda oyunlara aktif abonelik süreniz boyunca ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Bununla birlikte sisteme dahil istediğiniz oyunu kalıcı olarak satın almak isterseniz Game Pass' in size sunduğu avantaj ile %10 ~ %20 gibi bir indirime oyunları satın alabilir ve Game Pass üyeliğiniz olmasa bile satın aldığınız oyunları oynayabilirsiniz.

Xbox uygulamasından indirmeyi deneyin.
Battlefield 1 indir dediğimde EA Play'e atıp bu ekranı veriyor hocam?
1658906844163.png

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Battlefield 1 indir dediğimde EA Play'e atıp bu ekranı veriyor hocam

Sanırım Game Pass için farklı bir EA hesabı bağladınız. Bu EA hesabında "Play" etiketi yok. Hesabınızı kontrol edin. EA'den oturum kapatıp çıkıp, Xbox uygulamasından herhangi bir EA oyunun sayfasını görüntüleyin ve "EA APP'DE GÖRÜN" butonuna basın. Doğru hesaba kendisi giriş yapar.

Hala sorun yaşarsanız EA hesaplarınızı kontrol edin veya EA canlı desteği ile iletişime geçin.
(Play'in aktif olduğunu hesabı anlamak için attığınız resimden sağ üstte gözüken adınızın altında "Play" etiketi olmalı)

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Sanırım Game Pass için farklı bir EA hesabı bağladınız. Bu EA hesabında "Play" etiketi yok. Hesabınızı kontrol edin. EA'den oturum kapatıp çıkıp, Xbox uygulamasından herhangi bir EA oyunun sayfasını görüntüleyin ve "EA APP'DE GÖRÜN" butonuna basın. Doğru hesaba kendisi giriş yapar.

Hala sorun yaşarsanız EA hesaplarınızı kontrol edin veya EA canlı desteği ile iletişime geçin.
(Play'in aktif olduğunu hesabı anlamak için attığınız resimden sağ üstte gözüken adınızın altında "Play" etiketi olmalı)
SAğ olun hocam deniyorum diğer gamepass konuma da bakabilir misiniz rica etsem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri