Fırsat Xdrive Oyuncu Koltukları Bi̇m'de Uygun Fiyatlara!

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Herkese merhaba,

Oyuncu koltuğu almak için bakınırken BİM'in uygulama üzerinden almak şartıyla xDrive marka oyuncu koltuklarını piyasanın altına sattığını gördüm. Üstelik Visa karta özel 9 taksitte vade farkı yok.

xDrive çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen bir marka olarak karşıma çıkıyordu. Hemen bunu sizlerle paylaşmak istedim. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

ÜRÜN\FİYAT
BİM
Akakce (En ucuzu)
xDrive Toryum
3.499,00 TL​
3.859,00 TL​
xDrive 15'li
3.799,00 TL​
4.099,00 TL​
xDrive Akdeniz
4.499,00 TL​
5.346,43 TL​
xDrive Atak
4.899,00 TL​
5.889,90 TL​

Kendime almak için yorumlara da baktım ancak hangi modeli alacağımı siz değerli forum üyelerimize danışmadan karara bağlamak istemedim.

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

IMG_0521.jpg

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
Herkese merhaba,

Oyuncu koltuğu almak için bakınırken BİM'in uygulama üzerinden almak şartıyla xDrive marka oyuncu koltuklarını piyasanın altına sattığını gördüm. Üstelik Visa karta özel 9 taksitte vade farkı yok.

xDrive çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen bir marka olarak karşıma çıkıyordu. Hemen bunu sizlerle paylaşmak istedim. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

ÜRÜN\FİYATBİMAkakce (En ucuzu)
xDrive Toryum3.499,00 TL3.859,00 TL
xDrive 15'li3.799,00 TL4.099,00 TL
xDrive Akdeniz4.499,00 TL
5.346,43 TL​
xDrive Atak4.899,00 TL
5.889,90 TL​

Kendime almak için yorumlara da baktım ancak hangi modeli alacağımı siz değerli forum üyelerimize danışmadan karara bağlamak istemedim.

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 21353
Atak veya toryum alınabilir

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Kuzenime 15li var güzel. Gittiğim internet kafede de sancak var o da bayağı rahat. Ama kesinlikle deri değil de kumaş öneririm. O yüzden HAWK güzeldir.

Kendim rampage kullanıyorum ama hangi marka olursa olsun deri dezavantaj.

KS

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Atak veya toryum alınabilir
Akdeniz'i önermez misiniz? :)
Kuzenime 15li var güzel. Gittiğim internet kafede de sancak var o da bayağı rahat. Ama kesinlikle deri değil de kumaş öneririm. O yüzden HAWK güzeldir.

Kendim rampage kullanıyorum ama hangi marka olursa olsun deri dezavantaj.
Antalya'da yaşıyorum. Kumaşın terletmeme özelliğinden yararlanmam şart :) Hawk hakkında okuduğum son kullanıcı yorumları beni biraz endişelendirdi. O yüzden biraz uzaklaştım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094

Antalya'da yaşıyorum. Kumaşın terletmeme özelliğinden yararlanmam şart :) Hawk hakkında okuduğum son kullanıcı yorumları beni biraz endişelendirdi. O yüzden biraz uzaklaştım.
Akdenizin süngerleri çok sert geliyor bana

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324

Hocam deri almayın o zaman. Özellikle yazın bilgisayar başında uzun zaman geçiren biri olarak söylüyorum. Günde en az 5 t shirt değiştiriyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri