Öneri Xiaomi Note 11 Pro Mu 12 Lite Mı?

Ahmet SARICA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Şuan ki telefonum s20+
Xiaomi denemek istiyorum.
Telefonları f/p oluyor. Aklımda 2 modeli var.

- 12 Lite (13K)
- note 11 pro (9K)

Arada ki fiyat farkına değer mi?
Sizin tavsiye ettiğiniz bir model var mı?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Samsung kullanırken Xiaomi telefonlara geçilmez bence. Yine de arada ki farkı belirteyim. 12 Lite modeli kamera ve işlemci/GPU performansı olarak daha iyi değerlere sahip. Arada ki farka değer mi orasını bilemem.

KS

Ahmet SARICA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Samsung kullanırken Xiaomi telefonlara geçilmez bence. Yine de arada ki farkı belirteyim. 12 Lite modeli kamera ve işlemci/GPU performansı olarak daha iyi değerlere sahip. Arada ki farka değer mi orasını bilemem.
Samsung tan sıkıldım🙂
S20+ telefonumu da 1,5 yıldır kullanıyorum ve exynos 990 yüzünden 3,5 saat ekran süresi alıyorum. Buda beni bıktırdı artık. Samsung un diğer orta üst segment modellerine baktım fakat yine şarj şikayetlerini gördüm. Ve buna ek 25w lık desteğine baktığımda xiaomi 67w - 120w desteği sunuyor. Xiaomi 'yi artık F/p olarak değerlendiriyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Samsung tan sıkıldım🙂
S20+ telefonumu da 1,5 yıldır kullanıyorum ve exynos 990 yüzünden 3,5 saat ekran süresi alıyorum. Buda beni bıktırdı artık. Samsung un diğer orta üst segment modellerine baktım fakat yine şarj şikayetlerini gördüm. Ve buna ek 25w lık desteğine baktığımda xiaomi 67w - 120w desteği sunuyor. Xiaomi 'yi artık F/p olarak değerlendiriyorum.
Şarj konusunda Xiaomi cidden iyi. %100 Şarjla pek sık olmayan kullanımda 2 gün Note 10s kullandım. Üst modelleri de şarj konusunda aynı.

KS

Ahmet SARICA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Şarj konusunda Xiaomi cidden iyi. %100 Şarjla pek sık olmayan kullanımda 2 gün Note 10s kullandım. Üst modelleri de şarj konusunda aynı.

İşte söylemek istediğim konuyu siz deneyimleyerek görmüşsünüz. Yıl 2023 olmuş, samsung kutudan şarj aletini vermiyor + 25w desteği var. Xiaomi şarj aletini + kılıfını veriyor + 67w /120w desteği var. E bunlara ek olarak fena da değil telefonları. Xiaomi 'nin serisini kullanıp ta kullanmaya devam eden kullanıcıları var.

Bakalım bakalım bu modeller var aklımda

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Şuan ki telefonum s20+
Xiaomi denemek istiyorum.
Telefonları f/p oluyor. Aklımda 2 modeli var.

- 12 Lite (13K)
- note 11 pro (9K)

Arada ki fiyat farkına değer mi?
Sizin tavsiye ettiğiniz bir model var mı?
s23 gecebilirsin :)

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
12lite öneririm hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri