Yan ton açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Aynı ayarlara geri gel Geliştirmeler bölümüne gir Tüm ses efektlerini engelleyi işaretle sonra Düzeyler sekmesinden mikrofon bölümünü seviyesi ile istediğin duyarlılığı ayarlar.

KS

Berkay Kepenek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Aynı ayarlara geri gel Geliştirmeler bölümüne gir Tüm ses efektlerini engelleyi işaretle sonra Düzeyler sekmesinden mikrofon bölümünü seviyesi ile istediğin duyarlılığı ayarlar.

maalesef olmuyor geliştirmeler kısmı yok

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Eğer geliştirmeler yoksa Ses Kartın kurulu değil demektir. Geliştirmeler kısmı Ses Kartının kendi programının ayarlarıdır. Ses Kartın neyse sitesine gir sürüyü indir ve kur. Benden bu kadar internette bir ton yabancı sitede araştırma yaptım söylediğim ayarları yapman gerekiyor başka çözümü yok. Eğer Geliştirmeler menüsü yoksa bu söylediğim gibi ses sürücü programı kurulu değil anlamına geliyıor.

KS

Berkay Kepenek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Herşeyin yüklü ve güncel olduğunu soyledi en başta driverlari nin güncel olup olmadığını sorduğumda

Hocam öncelikle ugur hocam driver kurulu degildir dedi driverbooster yükletti onla kontrol edip hepsini güncelledim güncelledikten sonrada bişey olmadı ses kartım belki kurulu değildir bilmiyorum ses kartımın markasına nerden bakıp kurabilirim programı ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tamam şimdi masaüstü kullanıyorsun galiba. AIDA64 bu programı kur ve sisteminde hangi ses kartı çipseti var öğren sonra driver ini beraber buluruz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tamam şimdi masaüstü kullanıyorsun galiba. AIDA64 bu programı kur ve sisteminde hangi ses kartı çipseti var öğren sonra driver ini beraber buluruz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Daha öce attığın hata mesajında yazıyormuş VIA HD Audio kartın Bu siteden driverı indir ve kur. 4. Sırada 2 model var sen ikisinide indir önce birini denersin olmazsa sonra diğerini kurarsın.

KS

Berkay Kepenek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Daha öce attığın hata mesajında yazıyormuş VIA HD Audio kartın Bu siteden driverı indir ve kur. 4. Sırada 2 model var sen ikisinide indir önce birini denersin olmazsa sonra diğerini kurarsın.

Tamamdır hocayım deneyim hemen bi

ugur.gozaydin' Alıntı:

Hocam ikisinide indirdim kurdum ikisindede böyle bi hata verdi yani bulamadı sanırım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri