Yarın 12 Eylül gençler :)

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Taner abim burdasın biliyorum bu yeni başlayan kardeşlere son bir kıyak daha patlar mı be : )))) <3

Lonvardw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Yarın lise ilk gün kuaför benim saçıma suikast düzenledi

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Liseye geçenlere sabır üniversiteye geçenlere başarılar diyelim saçma sapan lise dünyasından umarım kurtulursunuz. :)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Lise zor değil bu arada , dersi dinleyin yeter. Ben sabah akşam pubg oynayıp sürekli çalılmayı erteleyip , sınava son 5dk kala çalışıyordum ve 68 ort la geçtim.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Lise zor değil bu arada , dersi dinleyin yeter. Ben sabah akşam pubg oynayıp sürekli çalılmayı erteleyip , sınava son 5dk kala çalışıyordum ve 68 ort la geçtim.
ilk girişte alışırsan hiç problem yok

Shenzia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yarın okul başlıyor agalar ne hissediyorsunuz bu günü ne yaparak geçiriyorsun biraz eğlenelim geyik olsun : )))))
Yarın liseye/üniversiteye başlayan arkadaşlarımızı da dinlemek isteriz ilk heyecanları dinleyelim : ))))
Okul biteli çok oldu be :(

Sadece Ben

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
75
Yarın okul başlıyor agalar ne hissediyorsunuz bu günü ne yaparak geçiriyorsun biraz eğlenelim geyik olsun : )))))
Yarın liseye/üniversiteye başlayan arkadaşlarımızı da dinlemek isteriz ilk heyecanları dinleyelim : ))))
Lise sona adım atıyoruz. Hiç heyecanlı değil mutsuzum, okula gidip üstüne bir de dershaneye gideceğim maalesef. Sınav kaygısı falan işte :D Çok stresli bir yıl olacak.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Lise sona adım atıyoruz. Hiç heyecanlı değil mutsuzum, okula gidip üstüne bir de dershaneye gideceğim maalesef. Sınav kaygısı falan işte :D Çok stresli bir yıl olacak.
sonuçlarınızı bekleriz umarım verimli bir sene olur da huzurla okursunuz :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri