Yarın 12 Eylül gençler :)

slova

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
9. sınıfa okul formasıyla mi gitcez la ilk gün

slova

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Beyler girdim içerj dışarda büyük abiler nike prolar var nere düştüm ben hepsk oturmuş bizi izliyor

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
9. sınıfa okul formasıyla mi gitcez la ilk gün
Bizim okul bu konuda çok kuralcı. Karne günü formayla gitmeyenlere karne vermiyorlar. Eğer formasız gidersen almıyorlar. Zamanında çok kötü bir okulmuş serseriden geçilmiyormuş bıçaklıları vs. Bu yüzden böyle kuralcılar.
Gerçi şimdide kekolardan geçilmiyor serseri desen zaten çok , okul çıkışı okulun dışındaki duvara diziliyor serseriler vs.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Bizim okul bu konuda çok kuralcı. Karne günü formayla gitmeyenlere karne vermiyorlar. Eğer formasız gidersen almıyorlar. Zamanında çok kötü bir okulmuş serseriden geçilmiyormuş bıçaklıları vs. Bu yüzden böyle kuralcılar.
Gerçi şimdide kekolardan geçilmiyor serseri desen zaten çok , okul çıkışı okulun dışındaki duvara diziliyor serseriler vs.
Sadece serseri ve yaşanan eski olaylardan bitmiyor geneli artık liselerin berbat seviyeye geldiğini düşünüyorum iyi durumu olan sakin yerler var fakat onlarda sınırlı sayıda akabinde adaletsizliğin kol gezdiği durumlar oluyor. Ben 2016 mezunuyum okuduğum dönemde lise yetkilileri bazı öğretmenleri falan fetullahçı kadroydu zaten onlar 4 duvar arasında cezalarını çekiyorlar ama sırf okulunu bitirmek isteyen çocukları kendilerinden olmadıkları için ayırıp kendi kafalarına göre yönetimi alarak "MEB" dışında okulu yönettiler okula gittiğin halde devamsızlığına eklemelerimi diyeyim kendi belirledikleri öğrencileri dışında olanları bilerek sınavlardan bıraktırmaya zorlamaları v.b daha niceleri. Evet kural koymak gerekir fazla salmamak gerekir öğrencileri gayet normal ama eskinin yaptığı suç yüzünden kurunun yanında yaşın da yanması yeni gelen öğrencilere eziyet olarak geliyor askerliğe minik bir hazırlık gibi. :D

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sadece serseri ve yaşanan eski olaylardan bitmiyor geneli artık liselerin berbat seviyeye geldiğini düşünüyorum iyi durumu olan sakin yerler var fakat onlarda sınırlı sayıda akabinde adaletsizliğin kol gezdiği durumlar oluyor. Ben 2016 mezunuyum okuduğum dönemde lise yetkilileri bazı öğretmenleri falan fetullahçı kadroydu zaten onlar 4 duvar arasında cezalarını çekiyorlar ama sırf okulunu bitirmek isteyen çocukları kendilerinden olmadıkları için ayırıp kendi kafalarına göre yönetimi alarak "MEB" dışında okulu yönettiler okula gittiğin halde devamsızlığına eklemelerimi diyeyim kendi belirledikleri öğrencileri dışında olanları bilerek sınavlardan bıraktırmaya zorlamaları v.b daha niceleri. Evet kural koymak gerekir fazla salmamak gerekir öğrencileri gayet normal ama eskinin yaptığı suç yüzünden kurunun yanında yaşın da yanması yeni gelen öğrencilere eziyet olarak geliyor askerliğe minik bir hazırlık gibi. :D
Tabiki kural koymalılar ama bize koydukları kurallar gereksiz sıkı , cidden kurunun yanında yaş da yanıyor. Zamanında beyni olmayan vasıfsız insancıklar yüzünden çok gereksiz kurallar var(onlar yüzünden temkinliler). Karne almaya bile formayla gidiyoruz :D . Neyse konuşsakda değişen bir şey olmaz. Bu dünyada böyle yapacak bir şey yok . Beni yönetenler benden ne zeki nede daha iyi bir yönü var maalesef. Zamanında daha iyi bir yere gidebilecek bir puan almıştım ama en yakın burası diye buraya gidiyorum :D Bir tık üşendim heralde .2 sene kaldı kurtulucam , inşallah istediğim üniye gidicem :D . Lise kadar kötü bir dönem yok.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Bizim okula hiç kavga serserilik falan yok ama kapıda polis bekliyor. Eskiden ortaokulda her gün kavga olurdu ama polis olmazdı. Olaylar terse dönüyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri