Yazı Fontları [ROOT]

herolexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Android işletim sisteminin sıkıcı yazı fontundan sıkılanlar için hazine !
Aşşağıdaki linkte verilen dosyayı indirin .  RoomToolbox Pro.apk yı android cihazınıza atıp kurun . Yazı fontlarını cihazınızda kolay erişebileceğiniz bir yere aktarın daha sonra toolbox pro ya girip font installer seçeneğine gelip istediğiniz yazı tipini yapabilirsiniz. Harflerin çoğunlugu TÜRKÇE arada sıkıntılı olanlar çıkabilir kusura bakmayın :)
İYİ FORUMLAR
---Yandex Disk Link :                        »» Gerekli Klasör
--- Mail.Ru Link       :    »» Gerekli APK
----------
Virus Total :v
NEZ11X.png

KS

herolexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
Tsk ederim paylaşım için

Önemli  değil hocam bir kaç bildiğim şey daha var onlarıda yazabilirim isterseniz ama birazda yardım almam gerekebilir sizden

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,138
Teşekkürler paylaşım için ancak bir de virüs tarama ekran görüntüsünü de eklersen indirecek arkadaşlarımız herhangi bir tedirginlik yaşamasınlar :)

KS

herolexx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Teşekkürler paylaşım için ancak bir de virüs tarama ekran görüntüsünü de eklersen indirecek arkadaşlarımız herhangi bir tedirginlik yaşamasınlar :)

okadarını anlamıyorum hocam siz biliyorsanız yapabilirmisiniz?  sıkıntı çıkarsa düzeltmeye çalışayım

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,138
Yüklediğiniz dosyanın linkini adresinde taratın, ardından size temiz veya temiz değil gibi bir sonuç verecek. Sonra o sonucun ekran görüntüsünü konunuzun içerisine koyabilirsiniz :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri