Yeni aldığım PCH F6 sistemin ön usb portları çalışmıyor

JohnTheFatOne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba, yeni aldığım pc'nin ön usb portları çalışmıyor. Anakartın support kısmından driverları vs indirdim belki indirmem gereken başka driver vardır bilmiyorum fakat yine de bi türlü çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sistemi hazır yolluyorlar aslında ama belki bağlantıları yapmamış olabilirler.

KS

JohnTheFatOne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bağlantıları kontrol ettim. Hatta çıkarıp yeniden taktım fakat yine de olmadı bu arada belirtmeyi unutmuşum pc usb portuna bir şey takıldığını algılıyor ama hata veriyor hatanın da ekran görüntüsünü ekledim

Ekli dosyalar

• ss.png
    ss.png
    9.9 KB · Görüntüleme: 12

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
bağlantıları kontrol ettim. Hatta çıkarıp yeniden taktım fakat yine de olmadı bu arada belirtmeyi unutmuşum pc usb portuna bir şey takıldığını algılıyor ama hata veriyor hatanın da ekran görüntüsünü ekledim

Kasanın ön tarafındaki portlardan anakarta giden kablolar var onları kontrol edermisin bağlantı sorunu olabilir yanlış yere takılmış vs. veya tak çıkar yaparmısın

Örnek resim

images.jpeg

KS

JohnTheFatOne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
anakarta gelen kabloyu çıkarıp taktım. Başka kablo var mı bilmiyorum sadece resimde görünen kabloyu çıkarıp geri taktım. Pc usb portuna bir şey takıldığını algılıyor ama hata veriyor

Ekli dosyalar

• resim_2022-09-08_183953976.png
    resim_2022-09-08_183953976.png
    430.7 KB · Görüntüleme: 7
  • ss.png
    ss.png
    9.9 KB · Görüntüleme: 6

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Tek kablo değil benim dediğim ufak ufak 7-8 adet pin kablo yanyana takılmış duruyor mu bakarmısın. Ve ekran kartının altını resim atarmısın o kısmın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri