Yeni aldığım Samsung Monitör Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

Evilpluto

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4
http://www.olupikseltest.com/bulutlanma-testi/ bu sitede bulutlanma ile ilgili bir test var herhangi bir sorun göremedim dalgalanma vs .benim kastettiğim daha farklı birşeydi ama neyse çok pimpirikli de olmamak lazım fırsatım olduğunda oyun içi video çekip gösteririm
Bu arada kablo geldi,galiba kablodan yapıyor tam gözlemleme fırsatım olmadı ama sistem açıldığında aklımda kalan gariplikler yok oldu gibi

KS

Evilpluto

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4
Böyle birşey olabilir mi Uğur bey yahu monitörü alalı 15 gün oldu fiyatı düşmüş 1400 liraya 300 lira zararım var bu sitelerin zamansız indirim yapmaları yokmu deli ediyorlar insanı şuna bak ya
İade süresi dolmamış olsa iade ederdim şansa bak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Siz indirim dönemlerini bilmiyormuydunuz 9-11 kasım arası indirim olacağı herkes tarafından biliniyor. Ben siz biliyorsunuz ama acaleniz vardır diye söylemedim tarihleri ama evet 1.1K şuan ki fiyatı ve 11 kasım büyük indirimler başlıyor saat 00:00 'dan sonra dahada inebilir yani.

KS

Evilpluto

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4
Yok hiç acelesi yoktu keşke söyleseydiniz benim hiç bilgim yoktu çünkü indirimler konusunda.
Black Friday dedikleri bu mu oluyor şimdi?
Kaçırdık, neyse nasibimiz yokmuş sağlık olsun

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Yok bu indirimin adı 11.11 indirimleri. Yani 11. ayın 11. günü indirimleri. Ben bilginiz var diye söylemedim keşke söyleseymişim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sizdeki SAMSUNG modelin avantajlarını söylüyorum. Q-LED panel ki bu gerçekten başlı başına bir artı. Daha net görüntü daha aydınlık ve parlak ekran ve son olarak Panel ışık sızması sıfır. Diğer avantajı ise SVA panel daha çok renk gösterim özelliklerine sahip. Ayrıca oyuncular için daha düşük Input Lag değeri var. Bunlar MSI üründe olmayanlar diğer her şey aynı düzeyde.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri