Yeni Bilgisayar

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Merhabalar,

Donanım arşivinden sonra sıra PC hocamız da yeni sistem çıkacak mı çıkarsa ne zaman bilirmisiniz yada tahmininiz varmıdır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Donanım arşivinden sonra sıra PC hocamız da yeni sistem çıkacak mı çıkarsa ne zaman bilirmisiniz yada tahmininiz varmıdır?
Bir kaç güne gelir diye biliyorum ama bu ay sonu sistem savaşları gelme ihtimali var o gelirse sistem biraz daha geç gelir 4 5 günde 1 video geliyor çünkü

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Tek isteğim forumdaki aktif üyelere(rol olarak değil gerçek anlamda)özel stok gelmesi

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Aktif üye olmak için belli bir saat boyunca forumda takılmakmı gerekiyor belli bir kuralı varmo yani?
Mesela forumda çok mesaj atan gördüğümde aktif üye yeni mesaj atmaya başlamıştı gördüğüm aktif üye ayda yılda bir gelip eskiden beri burda olduğu için çok mesajı olan da aktif üye aklımda kalanlardan konuşuyorum aktif üye oto rolle mi geliyor yoksa modlar mı atıyor bilmiyorum

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
buradan yani pc nasıl olsun diye soruluyor onlara bakabilirsin. genelde stoklar çabuk bitiyor :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri