Yeni Forum Tasarımı

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Öncelikle elinize,emeğinize sağlık. Kendi düşüncelerimi belirtmek istiyorum yeni tasarım hakkında çünkü çok değişiklik var... Mesela eski forum arayüzü o kadar sadeydi ki siteye yeni üye olduğum an gözüme hiçbir şey dağınık ve karışık gözükmemişti. Ancak bu yeni tasarımı ilk açtığımda o kadar karışmış ki cidden ben şaşırdım açıkçası. Renk fontundan dolayı da olabilir. Nacizane fikrim eski arayüz daha sade durmasından ötürü bence daha güzeldi(Yenilikler dışında). Hani olurda daha da sadeleştirmek isterseniz eski tasarım üzerinden yürürseniz daha iyi olabilir. Ancak bu hali de güzel olmuş, kesinlikle kötü değil yeni yeni şeyler eklenmiş modern bir foruma dönüşmüş .. Tekrardan elinize sağlık hayırlı olmasını diliyorum bu yeni tasarımın :)

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
340
Hayırlı olsun.
Tema seçenekleri eklenebilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Hayırlı olsun. Renk / Tema seçeneğini henüz göremedim eklenirse güzel olur. Sağ tarafta sabit kalan reklam çerçevesi forumdaki metinlerin üzerine geliyor ve tıklama okuma işini zorlaştırıyor. Formu biraz daraltıp sağ tarafta reklam için bi alan bırakabilirdiniz. Kurcalamaya devam edeyim. İlk izlenimlerim şimdilik bu kadar :)

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Hayırlı olsun. Renk / Tema seçeneğini henüz göremedim eklenirse güzel olur. Sağ tarafta sabit kalan reklam çerçevesi forumdaki metinlerin üzerine geliyor ve tıklama okuma işini zorlaştırıyor. Formu biraz daraltıp sağ tarafta reklam için bi alan bırakabilirdiniz. Kurcalamaya devam edeyim. İlk izlenimlerim şimdilik bu kadar :)
Tam olarak nerede problem var ekran görüntüsü iletir misin?

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Şuan foruma yeni girdim ve çok çok çok hoşuma gitti. Göze o kadar güzel geliyor ki önceki forum tasarımını gerçekten beğenmiyordum. Sizden de böyle güzel bir tasarım beklenirdi, başarılar dilerim.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Tam olarak nerede problem var ekran görüntüsü iletir misin?
1650482187520.png

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Açıkçası birkaç gün boyunca ara ara kontrol ettim forumu. Merak içerisindeydim. çünkü önceki tasarım farklıydı . farklı oluşu hoşuma gidiyordu fakat bazı hatalar oluyordu. son zamanlarda attığım emojiler soru işaretine dönüşüyordu mobilde beğen butonu kayıptı yorumlarımı düzeltemiyordum vs.vs. Ama şuan tasarımı beğendim. alışık olduğum bir forum tasarımı ama renk seçimi ve ufak detaylar( özellikle arkaplan) gerçekten hoş ve hafif görünüyor. Mobilden sorunla karşılaşırsam bildiririm. Uğraşına değmiş arkadaşların . tebrik ederim.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Yeni tasarım güzel olmuş mobil de daha kararlı hale gelmiş site ve yeni bir özellik olarak kullanıcı ödülleri gelmiş

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Tasarımın haricinde büyük bir alt yapı güncellemesi yapıldı, mesela metin editöründen rahatça resim ekleme mobilden forumu kullananlar için daha flat ve kararlı bir görünüm gibi bir çok yeni özellik getirildi.

başlıca özellikler;

- forum kullanıcıları kendi profillerine kapak fotoğrafı koyabiliyorlar.
- metin editöründen çok kolay bir şekilde resim yüklemesi
- belirli konuları takip etmek daha kararlı hale geldi.
- sayfaların açılış hızı arttı

başlıca kullanıcılarımıza daha rahat vakit geçirmeleri için uğraştık diyebiliriz.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Tasarımın haricinde büyük bir alt yapı güncellemesi yapıldı, mesela metin editöründen rahatça resim ekleme mobilden forumu kullananlar için daha flat ve kararlı bir görünüm gibi bir çok yeni özellik getirildi.

başlıca özellikler;

- forum kullanıcıları kendi profillerine kapak fotoğrafı koyabiliyorlar.
- metin editöründen çok kolay bir şekilde resim yüklemesi
- belirli konuları takip etmek daha kararlı hale geldi.
- sayfaların açılış hızı arttı

başlıca kullanıcılarımıza daha rahat vakit geçirmeleri için uğraştık diyebiliriz.
Elinize sağlık.
- Konulara cevap yazarken önizleme özelliği neden kaldırıldı? Bence güzeldi
- konularda eklenen linkler çalışmıyor(mobildeyim)
- Bu mesajı yazarken üstten bir mesajı okumak için sayfayı kaydırdım okuyup tekrar metne devam etmek istedim fakat yazı yazdığım alana tıklamama rağmen yazı yazamadım. Mesajımı düzenleyerek bu sorunu yazıyorum. 3 kere denedim 2sinde aynı sorunu yaşadım

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Elinize sağlık.
- Konulara cevap yazarken önizleme özelliği neden kaldırıldı? Bence güzeldi
- konularda eklenen linkler çalışmıyor(mobildeyim)
- Bu mesajı yazarken üstten bir mesajı okumak için sayfayı kaydırdım okuyup tekrar metne devam etmek istedim fakat yazı yazdığım alana tıklamama rağmen yazı yazamadım. Mesajımı düzenleyerek bu sorunu yazıyorum. 3 kere denedim 2sinde aynı sorunu yaşadım
Test edelim bakalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri