Yeni internet sağlayıcısı COMNET

ramazanjk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba beyler,
Bugün sizlere yeni bir internet servis sağlayıcısı önereceğim özellikle istanbul ve çevresinde oturanlar için çok faydalı olacağını düşünüyorum. 
8 Aydır comnet kullanıyorum ve bu firma daha önce veri merkezi işi yapıyordu hala yapıyor ekstradan internet işine de girdi.
Netspeed firmasından geçiş yaptım.
Diğer firmalara göre iyi ve kötü yanlarını sizlere bahsedeyim ping konusuna da girmek isterim fakat youtubeye video attım oradan izleyebilirsiniz çok fazla uzatmak istemem sizlerin de zamanınızı almak istemiyorum.

+ Yönlerinden başlayalım;
1: Ping konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum özellikle istanbul ve çevresi için.
2: IPTV konusunda problem yaratmıyor yani kısıtlama yok.
3: Destek sistemi şu anlık hızlı cevap veriyor müşteri az olduğu için diye düşünüyorum :) 
4: Kendilerini geliştiriyorlar özellikle kendi alt yapısı için çalışmalar yapıyorlar ve daha yeni web sitelerini yenilediler yıllardır millenicom karışık web sitesi ile devam ediyor :) 
Comnetin web sitesini şu an başarılı buldum eskisi karışıktı ve veri merkezi ile iss aynı ara yüzde bulunuyordu biraz saçmaydı şu anki gayet iyi olmuş. 
Bir çok artı yönü var fakat şu anlık aklıma gelenler bunlar daha fazlası için facebook ve telegram gruplarına girerek sorabilirsiniz.

- Yönlerine gelelim;
1: Müşteri hizmetlerine saygısız veya üst perdeden konuşursanız hattınız iptal olabilir. 
2: Hizmet süreniz bittiğinde 2 gün ek süre veriyor o süre zarfında ödeme yapmazsanız açma kapatma bedeli alıyorlar. 
3: müşteri hizmetleri hafta sonları çalışmıyor telefonla arayınca ulaşamazsınız ama destek sistemi ilgileniyor. 

Benim şu an aklıma gelenler bunlar arkadaşlar eğer firma arıyorsanız bir gözden geçirin genel kullanıcı yorumlarına göre hareket edin gruplara girerek. 
Şu an ülkemizde bu 3 firmadan hizmet alın kendi tavsiyem: COMNET,TÜRKNET,NETSPEED bu firmalar kendilerini geliştiriyor diğerleri hep aynı kafada devam ediyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri