Youtubede Ihtar Yedim Karşı Bildirim Göndericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar,

Ben bir tane 1.15mn aboneli yabancı kanaldan video çalıp düzenlemiştim ve kendi kanalımdan paylaştım telif testinde hiçbir sorun bulunamamıştır diyordu ama kanalın sahibi kendisi videoyu bulup manuel olarak hesabımı şikayet etmiş ve kanalım ihtar yedi bende 15 ekimde gmailine mesaj gönderdim şikayetini geri çekmesi için, ama cevap vermedi karşı bildirim göndermeyi düşünüyorum ama videoyu ilk yükleyen siz değilseniz önermiyoruz diyo ama video telif testinde sorun bulunamamıştır demişti o yüzden karşı bildirim göndericem ama kişisel bilgiler filanda şikayet ettiğim kişiye gidiyo ve iş davaya da gidebilirmiş veya youtube hesabımı tamamen kapattırabiliyorlarmış. sizce karşı bildirim gönderiyimmi? haklı çıkarmıyım. yorumlarınızı bekliyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
ben bir tane 1.15mn aboneli yabancı kanaldan video çalıp düzenlemiştim ve kendi kanalımdan paylaştım telif testinde hiçbir sorun bulunamamıştır diyordu ama kanalın sahibi kendisi videoyu bulup manuel olarak hesabımı şikayet etmiş ve kanalım ihtar yedi bende 15 ekimde gmailine mesaj gönderdim şikayetini geri çekmesi için, ama cevap vermedi karşı bildirim göndermeyi düşünüyorum ama videoyu ilk yükleyen siz değilseniz önermiyoruz diyo ama video telif testinde sorun bulunamamıştır demişti o yüzden karşı bildirim göndericem ama kişisel bilgiler filanda şikayet ettiğim kişiye gidiyo ve iş davaya da gidebilirmiş veya youtube hesabımı tamamen kapattırabiliyorlarmış. sizce karşı bildirim gönderiyimmi? haklı çıkarmıyım. yorumlarınızı bekliyorum
haklı çıkmazsın uğraşma

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
haklı çıkmazsın uğraşma
iş davaya kadar gitmez bence, adam 2 video için davaylamı uğraşıcak? şansımı denicem youtube hesabım kapanabilir ama bende yeni youtube hesabı açarım. davaya kadar gitmez bence adam vazgeçer davaya kadar gideceğini görünce bence

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Selamlar,

Ben bir tane 1.15mn aboneli yabancı kanaldan video çalıp düzenlemiştim ve kendi kanalımdan paylaştım telif testinde hiçbir sorun bulunamamıştır diyordu ama kanalın sahibi kendisi videoyu bulup manuel olarak hesabımı şikayet etmiş ve kanalım ihtar yedi bende 15 ekimde gmailine mesaj gönderdim şikayetini geri çekmesi için, ama cevap vermedi karşı bildirim göndermeyi düşünüyorum ama videoyu ilk yükleyen siz değilseniz önermiyoruz diyo ama video telif testinde sorun bulunamamıştır demişti o yüzden karşı bildirim göndericem ama kişisel bilgiler filanda şikayet ettiğim kişiye gidiyo ve iş davaya da gidebilirmiş veya youtube hesabımı tamamen kapattırabiliyorlarmış. sizce karşı bildirim gönderiyimmi? haklı çıkarmıyım. yorumlarınızı bekliyorum
Öncelikle yaptığın şey hoş değil, hiç bir türlü haklı çıkamazsın youtube robotu videoları birbirine benzetip ayırmadığı için telif sorunu yok diyor. Böyle bir şey olduysa uğraşma kapat gerekirse dava felan hiç uğraşma haklı çıkamazsın zaten onunda vazgeçeceğini sanmıyorum sonuçta haklı olan o.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,093
Selamlar,

Sorduğun soru şu hırsızlık yaptım polis görmedi ama ev sahibi şikayet etmiş hapise atıldım ev sahibi suçlamayı geri alır mı?

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Derin devlet sırrı paylaşmadı ya eleman, kullanmışsın ama sonuçta onun olduğu için haksız çıkarsın. Telif hakkı olduğu için çok zorlama özetle, merak ettim ne videosu çaldın atarsan sevinirim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,093
Derin devlet sırrı paylaşmadı ya eleman, kullanmışsın ama sonuçta onun olduğu için haksız çıkarsın. Telif hakkı olduğu için çok zorlama özetle, merak ettim ne videosu çaldın atarsan sevinirim.
Dövüş videosu glb önceki videolarda öyleydi

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

ve
2 tane çaldım. 4 tane çaldımda diğer 2 sinin sesini değiştirmiştim ama yinede onlarıda sildim sonradan onlarıda bildirmesin diye. sadece sesini değiştirmediğim 2 tanesini bildirmiş

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
neden? tamam haklı olabilirde şikayetini geri çeksin daha çalmiyacam dedim mesaj atıp ama cevap vermiyor 3 gün oldu gmailine mesaj atalı
dediğin şey gibi adam öldürdün mahkemeye diyorsunki beni serbest bırakın bır daha yapmıcam

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
dediğin şey gibi adam öldürdün mahkemeye diyorsunki beni serbest bırakın bır daha yapmıcam
aga yanlış birşey oldugunu bilmiyordumki

karşı bildirim gönderiyimmi? youtube hesabımın kapanma riski var ama adama bildirim gidiyo böylece şikayetini geri çekmesini istiyeceğim. hesabım kapanırsada yeni gmailden kanal açarım yapacak birşey yok

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,093
aga yanlış birşey oldugunu bilmiyordumki

karşı bildirim gönderiyimmi? youtube hesabımın kapanma riski var ama adama bildirim gidiyo böylece şikayetini geri çekmesini istiyeceğim. hesabım kapanırsada yeni gmailden kanal açarım yapacak birşey yok
Ne demek bilmiyorum knk o zaman bende pc hocası kanalındaki videoları indirip kendi kanalım yukleyeyim

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Ne demek bilmiyorum knk o zaman bende pc hocası kanalındaki videoları indirip kendi kanalım yukleyeyim
Aga youtube telif testinde hiçbir sorun bulunamamıştır demişti bende telif hakkı olmadığı için rahattım. ama sahibi kendisi videoyu bulmuş ve rapor etmiş(nasıl bulmuşsa artık) ama telif testinde sorun bulmazsa cezada yememem gerek kanalın isimi filan gözükmüyor yani bu delil sayılmaz aga sadece görüntü ve ses aynı ve ben fazladan resim ekledim subscribe yazısı ekledim ama o kanala ait birşey yokki? karşı bildirim göndersem haklı çıkma ihtimalim yokmu

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,093
Aga youtube telif testinde hiçbir sorun bulunamamıştır demişti bende telif hakkı olmadığı için rahattım. ama sahibi kendisi videoyu bulmuş ve rapor etmiş(nasıl bulmuşsa artık) ama telif testinde sorun bulmazsa cezada yememem gerek kanalın isimi filan gözükmüyor yani bu delil sayılmaz aga sadece görüntü ve ses aynı ama o kanala ait birşey yokki? karşı bildirim göndersem haklı çıkma ihtimalim yokmu
TM o zaman bence MC kanalı olanların videosunu yukleyeyim çoğunda görüntü yani facecam yok arkayada başka müzik atarım sorun çözülür

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
ben karşı bildirim göndericem. sizce ne yazayım karşı bildirime(kanalım kapansa bile yeni kanal açarım?)

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bu işleri bilen birisi olarak asla haklı çıkamazsın adamın videolarını çalmışsın adamda ihtar atmış adam haklı karşı bildirimle hiç uğraşma kazanamazsın.
aga geri çekmesini isteyeceğim ama tam olarak ne yazsam bilmiyom bu yazı iyimi: Youtube onay testinde hiçbir sorun bulmadı ve telif hakkı yoktu ama yinede videoları silerim sıkıntı yok. rica etsem şikayetini geri çekermisin dostum olay uzamasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri