Youtubede Ihtar Yedim Karşı Bildirim Göndericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
aga geri çekmesini isteyeceğim ama tam olarak ne yazsam bilmiyom bu yazı iyimi: Youtube onay testinde hiçbir sorun bulmadı ve telif hakkı yoktu ama yinede videoları silerim sıkıntı yok. şikayetini geri çek dostum olay uzamasın.
Kankam istediğini yaz ama gene reddedilecek haberin olsun bide ihtar yemişsin telif de değil telif olsa hadi dicem ama çalmışsın ihtar yemişsin hala uğraşıyorsun o adam geri çekmez.

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kankam istediğini yaz ama gene reddedilecek haberin olsun bide ihtar yemişsin telif de değil telif olsa hadi dicem ama çalmışsın ihtar yemişsin hala uğraşıyorsun o adam geri çekmez.
telif ihtarı yedim. niye çekmesinki yoksa iş mahkemeye gidecek? ama youtube kanalımın kapanma riskide var ama yeni gmail ile tekrar youtube hesabı açarım? ihtar yediğim için kanalım izlenmiyorsa. 90 güne kadar tekrar 4100 abone kasarım zaten niye bekliyim.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
aga geri çekmesini isteyeceğim ama tam olarak ne yazsam bilmiyom bu yazı iyimi: Youtube onay testinde hiçbir sorun bulmadı ve telif hakkı yoktu ama yinede videoları silerim sıkıntı yok. rica etsem şikayetini geri çekermisin dostum olay uzamasın.
olay uzamasın ne kanka sanki adam suçlu sen değil

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
telif ihtarı yedim. niye çekmesinki yoksa iş mahkemeye gidecek? ama youtube kanalımın kapanma riskide var ama yeni gmail ile tekrar youtube hesabı açarım? ihtar yediğim için kanalım izlenmiyorsa. 90 güne kadar tekrar 4100 abone kasarım zaten niye bekliyim.
Kankam niye çeksin ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
İzlenmez zaten keşfete düşmez

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İzlenmez zaten keşfete düşmez
yeni hesap içinmi dedin 90 gün yiyen hesap içinmi? yeni hesap için dediysen zaten her hesaplar ilk başta keşfete düşmüyor abone toplicam link atıcam sağdan soldan arada videolarda izlenir abone gelir 2000 aboneden sonra günde 100 abone kasmaya başlıyom. yoksa 90 gün yiyen hesabımmı keşfete düşmez dedin?

Kankam niye çeksin ?
aga 2 mizide uğraştırmasın işte? olayı uzatmasın yani, ne zarara giricek çekerek zaten videosunu daha paylaşmicam daha ne istiyor la.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
yeni hesap içinmi dedin 90 gün yiyen hesap içinmi? yeni hesap için dediysen zaten her hesaplar ilk başta keşfete düşmüyor abone toplicam link atıcam sağdan soldan arada videolarda izlenir abone gelir 2000 aboneden sonra günde 100 abone kasmaya başlıyom. yoksa 90 gün yiyen hesabımmı keşfete düşmez dedin?

aga 2 mizide uğraştırmasın işte? olayı uzatmasın yani, ne zarara giricek çekerek zaten videosunu daha paylaşmicam daha ne istiyor la.
Ceza almanı ve 90 gunluk için dedim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sen bu işleri çok yanlış anlıyorsun adam o kadar uğraşmış saatlerini vermiş biri gelmiş çalmış zaten o adam uğraşmıyor ihtarı atıyor youtube doğrulayıp çalıntı olduğunu o uğraşıyor.

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Sen bu işleri çok yanlış anlıyorsun adam o kadar uğraşmış saatlerini vermiş biri gelmiş çalmış zaten o adam uğraşmıyor ihtarı atıyor youtube doğrulayıp çalıntı olduğunu o uğraşıyor.
aga tamamda kanalımın keşfete düşmesini etkilemiyormu bu ihtar? yani kanalımın izlenmesi düşmüyormu. 90 güne kadar zaten yeniden kasarım? o yüzden şansımı deneyip karşı bildirim atmayı deneyim?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
aga tamamda kanalımın keşfete düşmesini etkilemiyormu bu ihtar? yani kanalımın izlenmesi düşmüyormu. 90 güne kadar zaten yeniden kasarım? o yüzden şansımı deneyip karşı bildirim atmayı deneyim?
Bildiğim kadarı ile o telefondaki ip den bakıp kesfetten banlıyorlar

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kankam ihtar başvurunu at aynı şekil karşı cevap ne gelirse buraya iletirsen sevinirim.
tamam karşı bildirime ne yazayım onu düşünüyom. sence ne yazayım ben şunu yazmayı düşünüyom: youtube onaylama testinde hiç sorun bulunamamıştır diyordu ve video telif hakkı almamıştı videonun benzer olarak çekilmesi geçerli bir neden değil sizin kanalınıza ait olduğuna dair bir delil yok siz sonradan manuel olarak ihtar atmışsınız. ama yinede ben o videoları silerim birdaha rtx minecraft videoları çekmem sıkıntı yok. rica etsem ihtarınızı kaldırırmısınız, olayı büyütmeyelim? (bunu çeviriden ingilizcesini bulup atıcam sence iyimi?)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
tamam karşı bildirime ne yazayım onu düşünüyom. sence ne yazayım ben şunu yazmayı düşünüyom: youtube onaylama testinde hiç sorun bulunamamıştır diyordu ve video telif hakkı almamıştı videonun benzer olarak çekilmesi geçerli bir neden değil sizin kanalınıza ait olduğuna dair bir delil yok siz sonradan manuel olarak ihtar atmışsınız. ama yinede ben o videoları silerim birdaha rtx minecraft videoları çekmem sıkıntı yok. rica etsem ihtarınızı kaldırırmısınız, olayı büyütmeyelim? (bunu çeviriden ingilizcesini bulup atıcam sence iyimi?)
Kankam daha ne çaldığını bile bilmiyorsun vu rtx minecraft değil bu yapılıyor sonra oyuna benzetiliyor eğer direk aynı videoyu çaldıysan diterk çaldım ve çaldığım için özür dilerim de.

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kankam daha ne çaldığını bile bilmiyorsun vu rtx minecraft değil bu yapılıyor sonra oyuna benzetiliyor eğer direk aynı videoyu çaldıysan diterk çaldım ve çaldığım için özür dilerim de.
tm gönderdim ve şu yazı geldi.
Karşı bildiriminiz incelenmek üzere YouTube'a gönderildi

Kabul edilmesi durumunda, hak talebinde bulunarak videolarınızın kaldırılmasını isteyen kullanıcıya bildirimin tamamını iletiriz. Hak talebinde bulunan kullanıcıya, karşı bildiriminizi incelemesi için 10 iş günü süre tanınır. Hak talebinde bulunan kullanıcı, size karşı dava açtığına dair bir kanıt sunamazsa videolarınız yeniden etkinleştirilir. Nihai sonucu size e-postayla bildiririz. Ayrıca, durumu videonun telif hakkı talebi ayrıntılarında takip edebilirsiniz.

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
tm öyle bişi yazıcam gönderiyom şimdi
Ahaha ne inatçı adamsın yahu yt'de daha çok telif yersin böyle, git tiktok hesabı aç oraya at daha fazla izlenir net. İçerik üretme işlerine yeni girmişsin galiba, bazı kurallar var onlara uymadığın sürece daha çok telif yersin.

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Ahaha ne inatçı adamsın yahu yt'de daha çok telif yersin böyle, git tiktok hesabı aç oraya at daha fazla izlenir net. İçerik üretme işlerine yeni girmişsin galiba, bazı kurallar var onlara uymadığın sürece daha çok telif yersin.
niye telif yiyeyim birdaha çalmicam dedim? ayrıca tiktok açtım aylardır uğraşıyom 100 tane video atmışımdır sadece 7 takipçi geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri