Youtubede Ihtar Yedim Karşı Bildirim Göndericem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
bak kankam adam orta editliyor animasyon ekliyor ama sen başlık deiimişsin bide sub butonu eklemişsin ikiside aynı mı ? azcık akıl be
tamam uyarsın o zaman? youtube nin kendisi bile uyarmamış uyarsa zaten direk silerim ben o videoyu?

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
tamam uyarsın o zaman? youtube nin kendisi bile uyarmamış uyarsa zaten direk silerim ben o videoyu?
kanka konustukca batıyon o zaman sen git banka soy sonra deki beni uyarmadınız banka soyamazsın diye

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kanka konustukca batıyon o zaman sen git banka soy sonra deki beni uyarmadınız banka soyamazsın diye
küçük yaşta seni uyarıyorlar çalmanın kötü bişe olduğunu ama diyelim hiç doğduğundan beri uyarmamışlar banka çalsan o zaman suç değil çünkü öğrenmemişsin bunun kötü bişe olduğunu. ama youtubede görüp beğendiğin 30 sn lik sana para kazandırmayan sadece abonelerin eğlensin diye atmayı düşündüğün videoyu paylaşmayı nerden bilicen bunun kötü bişe olduğunu? 1 kere uyarsalar daha çalmicaz zaten. ayrıca küçükken seni eğitiyorlar banka çalmanın kötü birşey olduğunu. lan uyarın daha çalmicaz zaten bu terörist muamelesi nereden geliyor. sanki adam öldürdük

Kankam istediğini yaz ama gene reddedilecek haberin olsun bide ihtar yemişsin telif de değil telif olsa hadi dicem ama çalmışsın ihtar yemişsin hala uğraşıyorsun o adam geri çekmez.
peki keşfeti etkilermi? telif hakkı okulu diyoda onun acelesi varmı son günemi bırakayım.

Son düzenleme:

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
küçük yaşta seni uyarıyorlar çalmanın kötü bişe olduğunu ama diyelim hiç doğduğundan beri uyarmamışlar banka çalsan o zaman suç değil çünkü öğrenmemişsin bunun kötü bişe olduğunu. ama youtubede görüp beğendiğin 30 sn lik sana para kazandırmayan sadece abonelerin eğlensin diye atmayı düşündüğün videoyu paylaşmayı nerden bilicen bunun kötü bişe olduğunu? 1 kere uyarsalar daha çalmicaz zaten. ayrıca küçükken seni eğitiyorlar banka çalmanın kötü birşey olduğunu. lan uyarın daha çalmicaz zaten bu terörist muamelesi nereden geliyor. sanki adam öldürdük

peki keşfeti etkilermi? telif hakkı okulu diyoda onun acelesi varmı son günemi bırakayım.
üstte yazdığın şeye göre ben bankaya gidiom anam babam çalmak kötü demedi hadi bb bilmiodum derim

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
üstte yazdığın şeye göre ben bankaya gidiom anam babam çalmak kötü demedi hadi bb bilmiodum derim
evet diyebilirsin? zaten biri suç işleyince hemen yakalıyorlar ama mahkeme direk salıyor ilk defa suç işersen. ama 2.defa yaparsan o zaman ceza yersin tabi.(not:sabıkası kabarık olup dışarıda gezenler varda boşver.) ayrıca bu çalınan şeyinde bana faydası yok sahibine zararı yok ulan shorts videosu zaten uyarın sileyim. uzun video olsa okey haklısın cezamı verin dicem ama shorts videosu bu lan uyarın direk sileyim. ayrıca ne yaptığına göre değişir mesela adam öldürmekle bi shorts paylaşmak aynı derecede suçmu? o zaman biri sataştığında hakaret etmek yerine direk adam öldüreyim o zaman daha mantıklı değilmi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Herkez youtube da iş yapmak zorunda değil ya bosver

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bence boşver kankam sen bu işleri yorma kendini boşuna.
peki telif hakkı okulunu bitsem ne oluyo. keşfete tekrar düşermiyim

Çalmakla alakası yok böyle shorts atarak youtuber olamazsın
shorts atmadan zaten abone topliyamamki. ve diyelim kanalın 1mn abonesi varsa shortslar 1m izleniyo, ve kanal yabancıysa dolar kazanıyon 30 dolar bile kazansan 30x30=900 dolar= 24 bin tl. yani geçimini sağlarsın. ayrıca shorts atıp abone kasmadan uzun videoların izlenmezki

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
peki telif hakkı okulunu bitsem ne oluyo. keşfete tekrar düşermiyim

shorts atmadan zaten abone topliyamamki. ve diyelim kanalın 1mn abonesi varsa shortslar 1m izleniyo, ve kanal yabancıysa dolar kazanıyon 30 dolar bile kazansan 30x30=900 dolar= 24 bin tl. yani geçimini sağlarsın. ayrıca shorts atıp abone kasmadan uzun videoların izlenmezki
İzlenir özgün içerik yaparsan mesela kardeşimin takip ettiği boralo kanalı var onun gibi adam ilk izlenmiyordu sonra kendine MC efsaneleri diye birsey çıkardı şuan akıyor gidiyor deli gibide izleniyor

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İzlenir özgün içerik yaparsan mesela kardeşimin takip ettiği boralo kanalı var onun gibi adam ilk izlenmiyordu sonra kendine MC efsaneleri diye birsey çıkardı şuan akıyor gidiyor deli gibide izleniyor
peki şuan bana ne yapmamı önerirsin. keşfetimi filan etkilemez dimi telif hakkı okulunu bitirip kanala devammı edeyim. yoksa yeni gmail açıp yeni kanalmı açam?

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
aga 0dan kasmak ta zor ya. 4bin aboneyi nasıl yeni kanala taşırım? genelde aboneler kanala bakmıyor. 4 bin abone varsa 1,2 kişi anca düzenli olarak kanalı takip ediyordur

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
yani yeni gmail açıp yeni kanalmı açam?
Evet ama sen daha böyle devam edersen çok telif yersin, en ufak şey bile yine kanalını geriye götürmeye başlar. Yt'de sandığın kadar hızlı para kazanılıyor mu? ciddi izlenmen ıvır zıvır olmadığı sürece zort olursun. Tavsiye olarak misal yayıncıların güncel kesitlerini falan al paylaş, oynadıkları oyun tekrarlarını vs. bu sayede eskiden para kaldıran kişiler oldu baya.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Evet ama sen daha böyle devam edersen çok telif yersin, en ufak şey bile yine kanalını geriye götürmeye başlar. Yt'de sandığın kadar hızlı para kazanılıyor mu? ciddi izlenmen ıvır zıvır olmadığı sürece zort olursun. Tavsiye olarak misal yayıncıların güncel kesitlerini falan al paylaş, oynadıkları oyun tekrarlarını vs. bu sayede eskiden para kaldıran kişiler oldu baya.
Şuan yasak çoğu yayıncı oynadığı oyunu kendi kanalında paylaşıyor video izlemelerini birsey diyemem

aga 0dan kasmak ta zor ya. 4bin aboneyi nasıl yeni kanala taşırım? genelde aboneler kanala bakmıyor. 4 bin abone varsa 1,2 kişi anca düzenli olarak kanalı takip ediyordur
4 bin aboneden 1 2 kisi bakıyorsa sen nasıl youtuber olucaksin kimse kanalı iplemicek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri