3miRun kullanıcısının son içeriği

1. 3

Soru İşlemci Sıcaklığı

Ryzen 5 2600 model işlemciye sahibim, boştayken 70 civarı valoranttayken 85'e kadar çıkıyor ancak sıcaklığı normal mi acaba? Termal macunu dün değişti, bilgisayarcı dan almıştım ancak macun iyi değil gibi arctix mx 4 alıp denesem mi yoksa değerler normal mi?
  2. 3

Soru Anakart Ne Almalıyım

Birden fazla modeli var ama siz ne önerirsiniz?
  3. 3

Peki parçalarımla uyumlu bir model mi?
  4. 3

Bilgisayarımın anakartı bozuldu ve yeni anakart almam gerekiyor ancak donanımsal parçalardan anlamıyorum, anlayan arkadaşlar aşağıdaki parçalarıma göre anakart önerebilir misiniz? Çok sağlam birşey istemiyorum çünkü bilgisayar biraz eskidi, 2-3k civarına mümkün olan en iyisini almak istiyorum...
  5. 3

Yardım Anakart Ne Almalıyım

Öneriniz için sağolun ama yine 4.5-5k civarında bütçem var, şuanki parçalardan daha iyisi alınabilir mi diye sormuştum
  6. 3

Yardım Anakart Ne Almalıyım

Bilgisayarımın anakartı ve işlemcisi yakın zamanda bozuldu bu yüzden yenisini alacağım ancak ne almam gerektiğini bilmiyorum (ekran kartıyla darboğaz olayları vs.) şuanki sistemimi aşağıya yazıyorum aynı anakart ve işlemciyi alırsam 4.4k tutuyor ancak belki bu fiyata daha iyisi olabilir diye...
  7. 3

26.000-30.000 TL Okul Için Laptop

Yazılım mühendisliği öğrencisiyim, fiyatına değer fiyat performans bir laptop arıyorum. Genel olarak yazılım ağırlıklı kullanacağım. İleride grafik tasarım ve 3d modelleme yapmayı da düşünüyorum. Çok sık olmasa da oyun da oynuyorum. Kesintisiz oyun keyfi de verebilecek bu fiyata alabileceğimin...
  8. 3

Soru Ram Aldım Uyumlu Mu?

Arkadaşlar RAM'imin aynısının 2. elini aldım, elimde 8gb vardı ve 16gb yapmak istiyordum ve aldım. Az önce elime ulaştı ve bilgisayara taktım, görev yöneticisinde 16gb gözüküyor. İki ramın çift kanal vs. çalıştığını, ram testini ve uyumluluk sorunu çıkarıp çıkarmadığını naısl test ederim acaba?
  9. 3

Soru 2X8 Ram Alacağım Ne Almalıyım?

Anakartım asus prime a320m-r, 2x8 ram almak istiyorum. Ne önerirsiniz acaba? Işıklı falan olmasına gerek yok işlevli ve ucuz olsun yeter. Mümkünse Hepsiburada'da olsun.
  10. 3

Soru İkinci Ram

almak isterdim de hepsipay'de param var, bazı sebeplerden dolayı banka hesabıma bloke koydular ama garip bir şekilde hepsiburadada alışveriş yapabiliyorum (kart kayıtlı) birşeyler sipariş edip iade ederek hepsipayde 650 lirasına kadar geri aldım bankadan ancak parayı hiçbir türlü çekemiyorum...
  11. 3

Soru İkinci Ram

elimdekini satmadan başka ram alsam olmaz mı 1693846767 2x8 olarak ne önerirsiniz acaba? Asus Prime A320M-R anakartım bu
  12. 3

Soru İkinci Ram

Merhaba, sistemimde bir tane 8GB RAM var ve buna bir 8GB daha eklemek istiyorum ancak uyumluluk sorunları çıkar mı bilmiyorum. Şuanki RAM'im Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 BLS8G4D30AESEK Bellek. İnternette aynısını bulamadım bu yüzden benzerlerini önerebilir misiniz? Bard'a sordum ve bana...
  13. 3

Pci E 2.0 Usb Çoklayıcı

Selam Arkadaşlar, PCI E 2.0 USB çoğaltıcıya ihtiyacım var (giriş kısmı uzun olacak fotoğraftaki gibi). Bulabildiğim en ucuz fiyat burası. Daha ucuzunu bulma gibi bi şansımız var mı yardımcı olursanız sevinirim
  14. 3

Soru Displayport Önerisi

Merhabalar, monitörüm için displayport kablosuna ihtiyacım var ancak kalitesi önemliymiş sanırım. Bilgisayarım 165HZ olmasına rağmen sanki 60HZ'miş gibi geliyor, akıcı değil (HDMI kablosu kullanıyorum ve ayarlardan 165HZ'e çektim). Önerebileceğiniz bir Displayport kablosu varsa link atar mısınız.
Geri