AgahBey kullanıcısının son içeriği

1. AgahBey

❤️‍🔥 Kullanmadığınız Oyun Ve Platform Kodları ❤️‍🔥

Üst gönderide yazdığı gibi gog ile etkinleştiriliyor. İşine yarayan alabilir. LEGO Star Wars III: The Clone Wars VTX2F0295222F9EBDD Tom Raider YTLHCF5BCA4DF362A3
  2. AgahBey

Bu Psu'ya Bu Oem RX 460 Takılırmı?

Ürün marka ve yazan değerler olarak iyi. Sorunsuz çalışıp çalışmadığını alırken deneyebilirsiniz. İmkan varsa..
  3. AgahBey

Sanmıyorum. Elinizdeki psudan fazlası ile iyi.
  4. AgahBey

Asrock B550M-Hdv AMD Am4 Ddr4 Micro Atx Anakart SSD Slotu Pcıe Express 4.0 Destekler Mi?

Destekler ve anakartın fiyatı gerçekten F/P https://www.teknobiyotik.com/asrock-b550m-hdv-am4-ddr4-4733mhz-hdmi-dvi-vga-m-2-pci-e-4-0-usb3-2-matx-anakart.html?ref=akakce&v=1.60.1
  5. AgahBey

Tavsiye edilen 250W üstü PSU. Ama geleceği düşünerek 500W 2.elden PSU çöz bence daha mantıklı. https://shbd.io/s/U4pMKm7d gibi
  6. AgahBey

2024 Sonuna Bir Mesaj Birak

Borsa ve arsadan vurduysam helal len kendime 😂
  7. AgahBey

Anakart Lazım Gerek

Asus TUF modelleri ilerde satarken baz modellerinden daha hızlı bir piyasası olması da ayrıca bir avantaj. Bu sebeple ben 3000 civarında anakart alacak olsam hiç kasmam. Alır geçerim ama 4700 liraya çıkarsam 100-200 daha fazla verip daha dolu modellere bakar alırım. Uygun kartın varsa şimdi al...
  8. AgahBey

Anakart Lazım Gerek

TUF modelin ethernet çıkışı 2.5Gb, aydınlatma var ve display port çıkışı 2 adet. Veri kalan özellikler benzer. Fiyatları birebir yakınken bu sebeple TUF alırdım.
  9. AgahBey

Anakart Lazım Gerek

Öncelikle işlemci modelini sanırım yanlış yazdınız. Ryzen 5 7600 olabilir mi ? Anakart standart kullanımda üzmez ama ne fiyattan aldığınız çok önemli. 4600₺ bandında aldıysanız çok yakın fiyatlarda TUF Modeli çok daha iyi bir seçim olurdu. Haricinde hayırlı olsun.
  10. AgahBey

Soru Hangi Antivirüs Programı Önerirsiniz.

Windows varsayılan iş görüyor. Ama kampanyada Kaspersky iki yıllık almıştım. 40-50 lira gibi bir paraya 😁 Ayıp olmasın diye bir sene sonra telefona kurdum.
  11. AgahBey

Parfüm Önerisi

Savage Diorç DP yada Mad parfümde bir bak derim.
  12. AgahBey

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tutmadı. Alttaki F/P hazır sistem bekliyor 😁
  13. AgahBey

Modem Önerisi Acill

Keneetic extra dsl gayet stabil ve tavsiye ederim Uygun fiyata ise TpLink Vr300 Asus Ac750
  14. AgahBey

Soru Hangi Windows'u Kurmalıyım

https://incelego.com/windows-11-cmd-ile-programsiz-etkinlestirme-2022/ Yeni sistemi yakın tarihte kurup deneyeceğim. Forumlarda görmeye başladım. Dediğiniz gibi Windows 10' da yapıyorduk. 11' de yapmaya başlanmış belki de biz yeni görüyoruz. YouTube üzerinden de videoları var.
  15. AgahBey

Soru Sıvı Metal Ömrü

Daha önce sıvı metal uyguladıysanız yine yapabilirsiniz. Sıcaklıklar olarak daha memnun eder. Ama yok bakım ilk kez siz bakım yapacaksanız mecbur temizleyip normal termal macun süreceksiniz.
Geri