Alierog kullanıcısının son içeriği

1. A

Asus Rog RTX 3090Ti Lc Alınır Mı?

850watt güç kaynağım var.. Biraz daha bekleyip belki nakit ayarlarsam 4090 bakarım o zaman malum güç kaynağını da yükseltmek gerekecek o zaman
  2. A

Sistemim komple rog bileşenlerinden oluşuyor o yüzden başka parça eklemek istemiyorum.. Mevcut da rog 1080ti ekran kartım var RDR2 de ultra ayarda 55fps altına inmiyor aslında işimi de görüyor sadece güncel teknolojiden geri kalmamak için değiştirmeyi düşünüyorum eğer gerek yok dlss, rtx o kadar...
  3. A

Hocam şöyle diyim nakit zaten yok k.k ile ayarlayıp alacağım bahsettiğim ekran kartı için sahibi 21k fiyat verdi ve kutusunda duruyor resimlerini paylaştı bende biraz beklemesini söyledim çünkü netleştiremedim tam çünkü bilgi sahibi olmadan almak istemiyorum ürünü.. 1677686336 👍
  4. A

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sıvı soğutmalı olarak ssyışan 3090ti alınır mı? Donanım hakkında bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum ve şimdiden çok teşekkür ederim..
  5. A

Öneri İşlemci Ve Anakart Kararsızlığı

Ddr5 sistem kurmak istemedim açıkcası ama değerlendirilen ☺️
  6. A

Dostum çok teşekkür ederim ilgin için notumu aldım :) 1675176541 Yardımcı olan arkadaşlarım ben de aklımdaki kartları yazayım.. AMD sınıfında; b550xe ile x570e arsındayım Intel sınıfında; maximus xii hero, xiii apex, z690a d4, b660f ,z590e.. Benim listemde bu kar mevcut ve eleme yapıyorum
  7. A

Kardeşim ilgin için sana da teşekkür ederim.. 12700k sence nasıldır düşününce uzun süre beni götürürmü? Gönül ister ddr5 sistem yapayım ama Windows 11 bile tam stabil çalışmıyor malum ve ddr5'de yeni bir platform tam anlamıyla insanlar ısınamadı zaten ülkemiz de rakamlar can yakıyor :( Çağdaş...
  8. A

Çağdaş hocam ilgin için teşekkür ederim.. aslında yeni seriler olmasa da çünkü çok pahalılar rog maximus serisinden tavsiyen varmıdır ? Mesela xi code,xi formula,xiii apex gibi örnek vermek gerekirse
  9. A

Selamun aleyküm arkadaşlar.. Eski sistemimi artık kullanmıyorum ve yeni bir sistem için anakart ile işlemci arasında kaldım ve 4 günde tabiri caizse kafayı yedim diyebilirim.. Sıkıntıma gelirsek ortalama 4000 TL ile 7500 TL arası anakart baktığımda birçok seçenek var ben her zaman intel...
Geri