AlihanMzk kullanıcısının son içeriği

1. A

Kulaklıktan Çıt Çıt Ses Gelmesi

daha dün logitech x pro oyuncu kulaklığı aldım laikn bir sorun farketim pc de bir uygulama yada bir sekme veya ta youtube girdikten 15 20 saniye sonra çıt sesi geliyo bunun acaba nedeni ne olabilir bu sorunu nasıl çözebelirim.
  2. A

Lütfen Yardım Edin

bugün valoata girdigimde istanbul sunucusunda 100 pin aldığımı gördüm frankufurt sunucusunda isten ping 50 olarak gözüküyodu şuan ip adresini ip adresi ile konum bulma yerine yazdığımda paris olarak gösteriyor vpn de kulanmıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun
  3. A

Ufak Bir Soru

Selamalar, Vatan bilgisiyardan crucial mx 500 1tb almak istiyorum gönderen firma vatan üzerinden segment adlı bi firma sizce replika ürün gönderilme olasılığı varımdır güvenmeli miyim.
  4. A

Çözüldü B450 Anakarta Bu SSD Uyar Mı?

Teşekkürler
  5. A

Çözüldü B450 Anakarta Bu SSD Uyar Mı?

Gigabayt b450 m k anakrtım var ssd almak istiyorum acaba crucial mx500 modeli ile uyumlumudur
  6. A

Valorant Hassaiyet Hakkında Soru

valorant da 800 dpı 0.12 hassasiyet ile oynuyorum sizce çokmu yavaş değiştiriyemimi yaklaşık 3 aydır bu şekilerde oynuyorum tek sorun 360 atarken biraz zorlanıyorum ınun dışında alıştım diyebilirim
  7. A

Bilgisiyarımdki Virüsü Silemiyorum

bilgiyarımdaki bu virüsleri nasıl silebilirim win rar denedim olmadı güvenli mod denedim olmadı ne yapsam silinmedi yokmu silmenin bi yolu lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim
  8. A

Va Monitörde Ghosting

Va panel bir monitör aldım casper excalibur 23.8 inc 200 hz 1 ms fakat ghosting sorunu var bunu azaltmanın bir yolu veya bir ayarı varımdır.
  9. A

Kafama Takılan Ufak Bur Soru

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-7-5-nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3050-4gb-freedos.html Ben bu laptop u almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var amd ryzen 5500u ile rtx3050 dar boğaz yaparmı merak ettim sizce bu fiyata alınırmı
Geri