Alpaslan kullanıcısının son içeriği

1. A

V-Sync açmak ekran kartını yorar mı?

Bu ayarı aktif etmeni önermem sebebi daha önce bu işlere kafa yoran bir kişiliğe sahiptim bir gün Battlefield 1 oyununu oynarken senin dediğin ayarı aktif ettim ve mouse sağ veya sola çevirince gözle görülür bir şekilde yavaşlama fark ettim devre dışı bıraktığım'da gayet akıcı bir şekilde...
  2. A

Maksimum 20.000₺ Oyuncu Laptop Önerisi

Arkadaşım için 18.000₺ - 20.000₺ arasında oyuncu laptop önerisine ihtiyacım var kendisi genellikle sık sık Rust ve RDR 2 oyununu oynar soğutma performansı iyi olan ve ultra veya yüksek ayarlarda rahatlıkla oynatacak beni kendisine mahçup etmeyecek önerilerde bulunur'musunuz ?
  3. A

Oyunda Alınan Sıcaklık ve Performans Sonuçları

Herkese teşekkür ederim ilgi ve yardımlarınız için sağlıcakla kalın
  4. A

Direkt fabrika çıkışlı hali herhangi bir işlemde bulunmadım. İşlemci ekran kartını besliyor diyebilir miyiz peki ? (Takıntılı birisiyim'de içimi rahatlatmak için soruyorum )
  5. A

Peki işlemcinin ve ekran kartının voltaj değeri ve MHz değerleri normal mi ?
  6. A

Bu alınan sonuçlar diğer oyunlarda da aynı olur diye düşünüyorum doğru mu ? Çünkü bu mantıkla düşünerek diğer oyunlarda test etme gereksimi duymadım
  7. A

Merhaba, Bugün bilgisayarı oyunda ve boşta test etmek istedim. Bunun için FPS MONİTÖR programını indirdim ve bilgisayar boşta çalışırken sıcaklık ve kullanım oranlarının fotoğrafını çektim. Daha sonra Battlefield 1 oyununa girdim ve grafik ayarlarını ultra olarak ayarladım. 1920x1080...
  8. A

Battlefield 2042 Alınır mı ?

Battlefield 2042 almayı düşünüyorum fakat sorun yaşayan ve şikayetçi olan bir çok kişi var hele hele oyun incelemeleri beni oyundan fazlasıyla uzaklaştırdı son zamanlarda Patch 4.0 güncellemesi gelmiş herhalde oyunda bir düzelme mevcut mu ? Bu ayın sonunda bahar indirimleri olacak galiba oyuncu...
  9. A

i5-11400F İşlemci İçin Termal Macun Önerisi

Bilgisayar boşta çalışırken Rust oyununda en yüksek grafiklerde ETS 2 oyununda en yüksek grafiklerde İşlemci i5 11400F Ekran kartı Asus Dual RX 6600 daha fazla resim ekleyeceğim 1 hafta içerisinde özellikle Battlefield 2042 oyununda
  10. A

Sistemi topladım macun olarak Cooler Master Regular sürdüm her neyse tüm sistem parçalarını (İşlemci, Ekran Kartı, Ssd) sıcaklıklarını ve depolamanın hızını görebileceğim test programları olarak ne indireyim
  11. A

Birde şey soracağım elimde se-224-xt işlemci soğutucusu var içinden ID-TG25 Termal macun tüpü çıktı eğer ısı iletkenlik performansı yüksekse bunu kullanayım
  12. A

Bu ikisi arasında sadece gram farkı mı var ? Sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır ? https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/termal-macun/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-spatulali-ar-actcp00031b-2020-edition.html...
  13. A

Peki bu linkteki nasıldır ? Beklemek istemiyorum kargoyu sabırsızlık başladı https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-mastergel-pro-thermal-macun-r3.html
  14. A

Benim elimde yaklaşık 1 yıl veya 1.5 yıl önce aldığım termal macun var aşağıda ürünün linkini paylaşacağım. Bu kadar süre geçmesine rağmen macun hala kullanılır mı ? Kalite ve soğutma performansı nasıldır ? • ÜRÜN...
Geri