Anonym kullanıcısının son içeriği

1. Anonym

Razer Gold

Oda stokta yok işte tam alıcagim hata veriyor stok yok diye
  2. Anonym

Razer Gold

Merhaba arkadaşlar ben razer gold a para yükledim ve valorant vp alıcaktım ama stokta yok diyordu 1 gün bekledim hala daha stokta yok diyordu 1 saat boyunca 5 dakikada bir f5 çekmeye başladım ve stok gelmişti 750vp onu alayım derken stok bitti diğerini alayım dedim onunda stoğu bitti uyarısı...
  3. Anonym

Wifi Adaptör mu Router mi?

hocam geldi evime boyle bir performans alıyorıum biraz dusuk gibi ama digerinden cok daha iyi bu sagolun tekrardan
  4. Anonym

Öyle diyorsan sipharis ediyorum
  5. Anonym

Ozaman alıp deniyecegim gene istediğim gibi olmassa modemi taşıyacağım odaya ozaman
  6. Anonym

Degerlendiricegim hocam modem ile aranızda kaç metre varda çok iyi çekiyor
  7. Anonym

Merhaba Arkadaşlar Ben yeni bir sistem topladım ve modem benim odama uzak bunun için internetten birtane 80tl ye antenli USB wifi aldım ve 5 dakika internette tutup atıyordu tekrardan bunu iade edip fiyat performans wifi adaptör yada router alıcağım ama hangisini alsam karar veremedim
  8. Anonym

GameBooster 23.6" GB-2461CF 144Hz 1ms Monitör

Hocalarım monitör elime ulaştı fiyatına göre iyi arkasında kırmızı ışık felan var hoş bir tasarımı var plastik kalitesi biraz kötü ama fiyatına göre bakarsak iyi bir ürün panelini samsung üretiyor deniliyor
  9. Anonym

Çözüldü Ekran Kartı Sorunu

Hocam isindigindan oldu o herlade düzeldi sorunum
  10. Anonym

hocam 2. Monitör olarak aldım birtane daha alıcağım farklı marka büyük ihtimalle tuf alıcağım
  11. Anonym

Yok hani görüntü çıkışları varya oradaki metal plakanın rengi koyulasti
  12. Anonym

Ben bu monitörü şimdi sipharis ettim hocam gelince sana daha iyi yardımcı olabilirim eğer monitör almadiysan
  13. Anonym

Bide ekran kartının girişlerinde olan plaka varya slota vidayla sıktığımız onun rengi değişti sorun olurmu
  14. Anonym

herşeyi düzeldi sağolun
  15. Anonym

Kurdum hocam hatta daha fazla çözünürlük eklendi 4k nin uzerie
Geri