Ardelrey kullanıcısının son içeriği

1. Ardelrey

Soru Hb Bi̇li̇şi̇m Den Iphone 11 Alınır Mı ?

2 hafta önce iphone 11 i turkcell bayisinden sıfır, 13k ya aldım yenilenmişe sıfır fiyatı vermek garip geldi
  2. Ardelrey

Yardım Rx6700 Çöküyor

kral aynı sorunu bende yaşıyorum, bu siyah ekran ve no signal yazı hatasını aldıktan sonra sürekli yüklü olan driver silinmiş oluyor ve baştan kuruyorum gerçekten çok sıkıntı ve üşendirici. Umarım çözümünü buluruz (bende de hero sistem var)
  3. Ardelrey

Amd, Adrenalin Edition Mı Pro Edition Mı?

hocam, indirirken 22.11.2 sürümünde indiriyorum gene de böyle oluyor.
  4. Ardelrey

Amd, Adrenalin Edition Mı Pro Edition Mı?

arkadaşlar merhaba. ben eylül ayında ryzen 5 5600, rx 6700, a520 sistem satın aldım, sistem geldiğinde Adrenalin Edition yüklüydü daha sonra format attım vs hep Adrenalin Edition kullandım. fakat aldığımdan beri bi anda pc ekranı gidiyor kapatıp açıyorum ve driver silinmiş oluyor baştan...
  5. Ardelrey

Windows Güncellemesinden Sonra PC Donuyor

arkadaşlar öncelikle herkese selam. Dün akşam bilgisayarı kapatmadan önce windows uptade güncellemesi yaptım sabah kalkıp bilgisayarı açtığımda sorun yoktu, fakat chrome'a, youtuba' vs girdiğimde ya da yeni sekme açtığımda pc 4-5 saniye donuyor, aynı şey oyunlar ve videolar için de geçerli. Ne...
  6. Ardelrey

Monitöre ekran gelmiyor?

arkadaşlar merhaba öncelikle. hero sistemini aldım geldi. Ekran kartını taktım, sabitledim pci girişlerini taktım kasanın kapağını kapattım fakat monitöre bağladığımda ekrana görüntü gelmedi? ilk defa sistem aldım o yüzden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum galiba bir şeyler atladım yardımcı olur...
  7. Ardelrey

pc hocası hero sistemi gelen var mı ?

arkadaşlar benim kargom şubeye gelmiş sizce bugün dağıtıma çıkarırlar mı? yoksa kendim gidip alabilir miyim
  8. Ardelrey

kingboss dual band usb 3.0 adaptör kablosuz wifi

tamamdır uğur hocam çok teşekkürler, iyi akşamlar.
  9. Ardelrey

kingboss dual band usb 3.0 adaptör kablosuz wifi

arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim. hero sistemini satın aldım fakat anakart da wifi sağlayıcısı olmadığı için forumda bahsedilen https://www.trendyol.com/kingboss/dual-band-usb-3-0-adaptor-kablosuz-wifi-alici-ac1200-mbps-p-73256733?boutiqueId=61&utm_source=share ürünü satın...
  10. Ardelrey

Çözüldü Yeni Sisteme Monitör

tamamdır hocam. sipariş daha hazırlanma kısmındaydı ürünü iptal ettim, karta iadesini bekliyorum teşekkürler.
  11. Ardelrey

Çözüldü Yeni Sisteme Monitör

arkadaşlar merhaba. hero hazır sistemini satın aldım fakat monitör karar veremedim, sonra kuzenim bi monitör attı onu satın aldım. https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000XGYF7?magaza=Vizyon%20Bilgisayar monitör...
  12. Ardelrey

Fırsat PC Hocası YENİ SİSTEM 14.899TL!!!

ya kimse ray traycing de amd, nvidia ekran kartlarından daha iyi dememiş ki. sistemi satın aldım fakat pişman oldum sayenizde.
  13. Ardelrey

Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

sanırım indirim'den dolayı öyle bende de 17 küsür gözüktü 14.899 yazdı eft seçeneğini işaretlediğim için daha ödeme yapmadım yarın yapacağım
  14. Ardelrey

arkadaşlar sistemi aldım ödeme bekleniyor kısmında şuan da havaleyi bekliyorum 7 gün içinde ödemezsem düşüyormuş siparişten ben öyle anladım bi yardımcı olabilir misiniz?
  15. Ardelrey

arkadaşlar siparişi verdim fakat havale vs diyor ben kartla alacaktım nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Geri