Arwenth kullanıcısının son içeriği

1. A

Öneri Ses Kartı Yüzünden Kulaklık Almaya Karar Veremiyorum

Merhaba arkadaşlar, 1000-2000 TL arası bir bütçem var ve kulak üstü oyuncu kulaklığı araştırıyorum fakat baktığım kulaklıkların incelemelerinde sürekli: "anakartınıza göre ses performansı alırsınız, onboard ses kartı ile kullandım sesi kısık geliyor kötü performans alıyorum." gibi bir sürü...
  2. A

Öneri İşlemcim Çok Isınıyor

Şu sıcaklar boyunca gerekirse açacağm. Tozlanma derdini de bir süre mecbur çekeceğim artık. Teşekkürler tekrardan.
  3. A

Öneri için teşekkürler ama linkini bıraktığım soğutucuyu satın aldım bile. İstanbul'da yaşıyorum. Ev, üst kat olduğu ve apartmanda çatı olamadığı için cayır cayır oluyor. 95 dereceyi gördü geçen işlemci. O yüzden soğutucu gelene kadar oyunlara el süremiyorum. Senin attığın güzelmiş ama bütçeme...
  4. A

Yok ya gümrük ile birlikte 758 TL'ye satın aldım, cumartesi günü elime ulaşacak. 1k üstü bütçemi aşıyordu ve şu an aldığım soğutucuyla ilgili iyi yorumlar gördüm, umarım işimi görür. 1690226166 Tabi. Bir sorun mu vardı acaba? 1690226255 Hadi ya üzüldüm. Bende boşta 54 ile 65 arası değişiyor...
  5. A

Merhaba arkadaşlar, PCKolik üzerinden TronV3 sistem aldım fakat işlemcim 80 dereceyi aşıyor. Ryzen 5 5600 kullanıyorum ve aşağıdaki soğutucu işime yarar mı? Bir de soğutucu için 220 W TDP yazıyor, PSU'm 650 W bir sorun olur mu kullanımda? Başka öneriniz varsa da bekliyorum. Teşekkürler...
  6. A

Öneri Hazır Sistem Pc'de Biostar H610Mh Anakart Tercih Edilebilir Mi?

1 hafta içinde satın almayı düşünüyorum, aklımda bulunduracağım, teşekkürler tekrardan.
  7. A

Yukarıda da belirttiğim gibi taksit olarak satın alacağım ama sitede yapılan özelleştirmelerden bazı yükseltmeler yapmayı düşünüyordum. Mesela SSD'yi 1 TB yapma düşüncesi vardı aklımda.
  8. A

Biostar'ın piyasada uzun süre bulunmasıyla ilgili sizinle aynı şekilde düşünen kişileri de gördüm ancak bu model ile ilgili çekincelerim vardı, o yüzden sorma gereği duydum. Teşekkürler.
  9. A

Anlıyorum. Peki sistem hakkında bir yorumunuz var mıdır acaba?
  10. A

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5t12-13/ Merhaba arkadaşlar, Gamegaraj sitesinde, üstte bulunan linkte bütçeme uygun bir sistem buldum. Sistemde anakart ile ilgili araştırma yaptığımda hiç iyi yorumlarla karşılaşmadım. Sistemdeki ankartı farklı bir markaya yükseltmek için minimum MSI PRO...
Geri