aşçı2534 kullanıcısının son içeriği

1. aşçı2534

Sistemimi Ne Kadara Satarım

Monitör dahili 30k ya gider sahibinden de 3060 li sistem ler bile 20k
  2. aşçı2534

PC Den Anlayan Biri Yardım Ede Bilirmi

Bugün sistemi tekrardan topladık adam akıllı volaranta hiç bişey yoktu sistem zorlansın diye bide fulmark açtım yine akıcı şekilde oynanıyordu ama pubg yi açar açmaz sistem kapandı ve ilk 5dk açılmadı psu çok ısınmış tı ekran kartı aynı şekilde sıvı soğutma boruları da sıcaktı abi ye göre...
  3. aşçı2534

Ne olabilir sorun sizce occt testi yapayimi
  4. aşçı2534

Haaaa hdhdhdhd onu abi attı ya benlik bı durum yok tablonun fotosunu at dediğimde ekran kartı ni atmıştı hdhdhdhh yani haklısınız bende şimdi farkettim sory
  5. aşçı2534

Yok onları yaptık hatta onu bende düşündüm 2 kere daha kontrol ettim ama son kontrolde aio pomp kablosunu takmayı unutmuşum ama taktım sorun devam ediyor bende anlamadım psu da sorun olma ihtimali varmı acaba son fotoğrafta 5dk fulmark testi var 5 dakika sonunda sistem yine kapandı
  6. aşçı2534

merhaba arkadaşlar 1 hafta önce amd ryzen 7 5800x 3d rx 7700xt 16gb ram adadata legened 850 lite bitefix 360 mm sıvı soğutmalı nzxt c750 bronz yeni mpdel psu lu bir sistem dizdik ama sistem oyunlarda aniden kapanıyor fullmarktada 5-7 dk arası kaldıktan sonra tak diye gidiyor sizce sorun ne dir
  7. aşçı2534

PC Im Bozuldu Mu

Arkadaşlar bugün payday 2 ye girerken AMD uygulaması hız aşırtma diye bı ekran çıkardı önüme F1 basacağama karanlıktan dolayı f2 ye bastım sonra Windows a yeniden başlatılıyor dedi ardından siyah ekran oldu baya açılmasını bekledim sonra sistemi kapattım açtım ama sistem CPU kırmızı drem turuncu...
  8. aşçı2534

Bu Ramler Nasıl Ddr5 Için Acil Bellek Tavsiyesi

Haaaaa ne işe yarıyor peki MHz Cl değeri mi daha önemli
  9. aşçı2534

Arkadaşlar Max 7K A Kadar Anakart Ariyorum

Knk amazonda yada ince hesapta Asus rog b550 ler var Max 6k lar daha ucuzu da bulunur
  10. aşçı2534

Yooo gskilll efsane zatende bence 7200mhz cl34 efsene değer expo da var ramde
  11. aşçı2534

Ya bilemedim ya 7000mhz ler daha iyi olmazmı bide bu patriot hangi çipi kullanıyor
  12. aşçı2534

Arkadaşlar merhaba bugün sistem için ram Alıcam ama kararsız kaldım sizce patriot marka ram alınırmı 7200mhz cl34 değeri veriyor 32gb ve 5.189 TL gibi bir fiyatı var başka ne alabilirim bu fiyata şimdiden teşekkürler
  13. aşçı2534

Ram Ve İşlemci Önerisi

Knk peki patriot ve neoforza ramler nasıl ddr5 için
  14. aşçı2534

Ram Ve İşlemci Önerisi

Şuan orta sekmente en iyi 7800xt powercolor un
Geri