B06DO kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Bios Ayarlarını Degiştiremiyorum

biosu açıp resize barı aktif disable dan auto ya alıyorum kaydedip restartlıyor ama açmıyor onun yerine fan ayarını degiştirdim ondada aynısı hiç bir ayarı degiştiremiyorum
  2. B

Yardım PC Açınca Internet Gidiyor

PC açınca internet gidiyor hem bilgisayarda hemde wifi da son sorun modemden kaynaklandigını düşünüyorum ama bilemedim
  3. B

yav hocam kusura bakmayın son konuda argo konuştum ama ben ne yapabilirim fiber internet gelmesi...

yav hocam kusura bakmayın son konuda argo konuştum ama ben ne yapabilirim fiber internet gelmesi için
  4. B

Yardım Ping

30 dk önce cs go girmiştim şimdi tekrar girdim pingim 500 oldu modem resetledim pc açıp kapttım düzelmedi hiç böyle degildi internet bir anda oldu
  5. B

Soru AMD Radeon Vanguard Nedir ?

katılırsam bi sorun olur mu
  6. B

Soru AMD Radeon Vanguard Nedir ?

.
  7. B

Soru Last Of Us

vatan bilgisayardan amd ekran kartlı hazır bir sistem aldım amd last of us kampayası kodu nasıl alabilirim vatan bilgisayardan
  8. B

Yardım Steam Hata Veriyor

steam açtım ama aga baglanılamıyor hatası veriyor pc yi kapatıp açtım hala aynı
  9. B

Yardım Bios Güncelleme

sorunu çözdüm sagolun 1679675430 sno nedir
  10. B

Yardım Bios Güncelleme

anakart ben vatan bilgisayardan aldım rev 1.0 yazıyor anakrtımdan bakamam ekran kartı takılı oldugundan çıkaramam ama vatan bilgisayarın sitesinde rev1.0 yazıyor 1679593339 bide sistemim bu sadece dedigim gibi anakartı özelleştirme kısmından degiştirdim b550 yaptım sistem
  11. B

Yardım Bios Güncelleme

.
  12. B

Yardım Bios Güncelleme

B550M DS3H direk bios dan yapmaya çalıştım ordada hata verdi
  13. B

Yardım Bios Güncelleme

bios güncellerken böyle bir hata veriyor ne yapmam gerek
  14. B

Soru Binada Fiber Altyapı Yok Ne Yapmalıyım?

binamda fiber altyapı yok gelmesi için ne yapmalıyım cimere yazdım bana böyle bir dönüş geldi ama anlamadım
  15. B

AMD Privacy View Açmalımıyım

açsam sorun olurmu öylesine
Geri