benbaaris kullanıcısının son içeriği

1. benbaaris

R5 5600X Sistemde 9 Aydır Ekran Ve Ses Donmaları Yaşıyorum

başlık açarsan daha iyi olur hem başkalarının konularını meşgul etmezsin
  2. benbaaris

Soru Hangisini Yükseltiyim ?

hocam ramlerin hakkında biraz bilgi versen daha iyi olur
  3. benbaaris

Xiaomi Redmi Note 12 Aod 10 Saniye Ayarı.

kanka anladığım kadarıyla telefon kapanıyor 10 sn sonrasında, bunun için ayalarlardan ekrana girip ekranın kaç dk sonra uyku moduna geçeceğini belirleyebilirsin 1 saat 3 saat 30 dk gibi süreler var orada
  4. benbaaris

Öneri Ddr5 Sistem Toplama

up up up abi eğer cevap gelmezse şu şekilde bir mesaj atarsan konun öne çıkar bilgin olsun
  5. benbaaris

Monitörden Ses Gelmiyor Yardım

hocam monitörün arkasındaki tuşa basıp monitörün sesine baktınız mı? belki ses kapalıdır
  6. benbaaris

Evde Topraklama Var Ama Bilgisayarda Statik Elektrik Birikiyor

hocam konuyla ilgili bilgim yok fakat elektirik işi sakata gelir allah korusun. mahalledeki elektirikçilere gidip abi bizim evde elektirik sıkıntısı var diyin(yüz yüze yapın) eğer onlar çözmezse armuttan sorununuzu belirtin eminim birileri size ulaşır oradan
  7. benbaaris

Yardım Ekran Kartı Pcei Kablolarında Iletimsizlik Var

birçok kez sorun yaşadık bari şu komiteler bitsin yollayacağım. çok teşekkürler bilgilendirme için. en azından sayenizde sorunun ne olduğunu öğrenmiş oldum
  8. benbaaris

Yardım Ekran Kartı Pcei Kablolarında Iletimsizlik Var

arkadaşlar bu videoda görmüş olduğunuz gibi pcie kablosunda iletimsizlik var. elimle oynatınca karta güç geliyor sizce neden olabilir? garantisi vs her şeyi var 1701862820
  9. benbaaris

Yardım Ekran Kartı İle Pcie Kablosu Arasındaki Bağlantı Kopuyor

Arayıp ona gore göndereceğim bakalım ne olacak. Sistem pc hocasinin gecen sene çıkardığı rx6750 sistemi. Zaten bir sürü sikintisi cikti bildigin aldigima pisman oldum. Taner abi ile bile iletisime geçtim kendisi sayesinde incehesap yardımcı olup ekran kartini degistirdi çünkü wattman problemi...
  10. benbaaris

Yardım Ekran Kartı İle Pcie Kablosu Arasındaki Bağlantı Kopuyor

Arkadaşlar videoda sorun gayet belli ve sürekli bağlantı kopuyor. Lütfen tavsiye verin ve şimdiden çok teşekkür ederim. Acaba sorun neden olabilir? https://www.veed.io/view/ebbab221-defd-4b38-bf37-280899f40c6d?sharingWidget=true&panel=share 1688291536 Up up up
  11. benbaaris

Yardım Dp-Hdmi No Signal Hatası

Hocam gönderdim 5 saat rdr 2 fifa23 dying light cod black ops gow falan oynamışlar sorun yok demişler daha önce monitörü de yolladım onda da sorun yokmuş diyorlar. Yine hata alırsam arayacam Asus u 7/24
  12. benbaaris

Hocam onu da yaptım Allah'ın belası kartta sorun zaten. Ledi falan yanıyor dönüp duruyor, durunca tekrar dönmeye başlıyor ama gelmiyor görüntü sürekli no Signal no Signal diyor
  13. benbaaris

Up up up up up
  14. benbaaris

Hocalarım iyi akşamlar, benim ekran kartı rx 6750 xt dün oyun oynarken monitör aniden kapandı no Signal Hatası verdi daha önce de olmuştu fakat kabloları çıkarıp takınca duzeliyordu şimdi düzelmedi kaç saat geçti hala no Signal diyor hdmi denedim o da olmadı. Ekran kartını çıkarıp taktım yine...
Geri