Berk05 kullanıcısının son içeriği

1. B

Redmi Note 10S Mİ Realme 8 Mİ?

Evet bende realme daha iyi die düşünüyorum ama herkes farklı birşey diyor az önce birisi bana şunu dedi (Realme redmi den de beter bir marka almayın) yine araştırmaya başladım 2 aydır bu iki model arasında araştırma yapıyorum.
  2. B

Redmi Note10s mi? Realme8 mi?

Peki neden daha kötü? açıklarsanız sevinirim tam realme'ye karar verdim derken birisi Realme berbat diyor dahada işim uzuyor 2 aydır bu iki model arasında kaldım en geç 9 eylülde ikisinden birini alıcağım
  3. B

Redmi Note10s mi? Realme8 mi?

Merhabalar hocamlar, Yeni bir telefon alıcağım fakat birtürlü bulamadım bu aralar gidip geldiğim 2 adet model var birisi Redmi Note 10S iken diğeri Realme 8 ikisindede aynı işlemci bulunuyor çoğu özelliği neredeyse aynı Realme 8'de super amoled Redmi note 10S'de amoled bulunmakta Realme çok...
  4. B

hapörler daha iyi olması güzel ama kamera,performans,pil benim için en önemli 3 şey oyun oynadığım için güçlü olmasını istiyorum
  5. B

Realme zaten oppo'nun bir markasıydı ama sonra ayırdılar ve Realme adında yeni bir marka çıktı aslında asıl adı Oppo Realme 8
  6. B

fiyatım 5500 olabilir evet ama eğer Realme 8 daha iyiyse tabikide biraz daha çıkabilirim zaten arada 600tl gibi bir fark var çok değil
  7. B

Merhabalar hocamlar, Yeni bir telefon alıcağım fakat birtürlü bulamadım bu aralar gidip geldiğim 2 adet model var birisi Redmi Note 10S iken diğeri Realme 8 ikisindede aynı işlemci bulunuyor çoğu özelliği neredeyse aynı Realme 8'de super amoled Redmi note 10S'de amoled bulunmakta Realme çok...
  8. B

Realme Markası İyimidir?

Peki arkadaşlarınızın kullandığı telefonun modeli nedir ve kamerası vb. sağlam mıdır? İlk defa duydum açıkcası bu markayı
  9. B

Realme Markası İyimidir?

Selam Dostlar, Uzun zamandır bir telefon almak istiyorum herkea farkşı birşey diyor bi türlü karar veremedim Realme 8 ilgimi çekti çoğu kişidi olumlu yorum yapmış ama bazı kişiler Realme markası iyi değil alm diyenler var ne yapmalıyım ?
  10. B

Realme 8 Mİ Samsung M13 MÜ?

Ama çoğu internet platformunda herkes Realme 8'i öneriyor acaba sizin lullandığınız telefon modelinde teknik bir arıza olamazmı? Çünkü Realme 8 için %90 olumlu
  11. B

Neden? açıklarsanız sevinirim
  12. B

Selam Dostlar, Yeni bir telefon alıcağım fiyat bandım maximum 6000TL bu fiyatlarda belirli telefonlar var ama çoğu kişinin önerdiği Realme 8'i çok beğendim ama tanıdıklarım Samsung M13 al dediler Samsung daha bilindik marka Realme markası çok tanınmayan marka dediler bende arada kaldım sizce...
  13. B

Realme 8 128GB VS Honor 9X 128 GB Hangisini Almalıyım?

Merhabalar, Kendime yeni bir telefon almak istiyorum bütçem en fazla 5000tl daha fazla çıkamam çoğunlukla oyun oynayan birisi olduğum için pubg tarzı oyunlarda kasmasını istemiyorum sarjı uzun süre dayansın istiyorum baktığım telefonlar şunlar sizce bunlar içinden hangisi daha iyidir...
  14. B

Realme 8 Almaya Değer Mi?

oyun telefonu yazdığımda nedense fiyatı ucuz ama iyi gibi duran 2 telefon çıktı birisi Honor 9X 128 GB diğeri ise TECNO Pova Neo 128 GB sizce bunlar nasıl?
  15. B

Realme 8 Almaya Değer Mi?

Merhabalar, Kendime yeni bir telefon almak istiyorum pubg mobil gibi oyunlar oynuyorum max 5000tl olan bir telefon bakıyorum ama çoğu telefonu bir kesim çok iyi derken bir kesim onun yerine şunu alın diyor arada kaldım iyice bütçemi arttıramıyorum şuanlık baktığım telefın Realme 8 çoğunluk...
Geri