Berkant57 kullanıcısının son içeriği

1. Berkant57

Bluetooth Dongle Yardım

ugreen çok tasviye ediliyordu bir bak istersen
  2. Berkant57

Sarjlı Diş Fırçası Tavsiye.

500TL bandında sarjlı diş fırçası tavsiyeleriniz nelerdir? Oral B d150 modeli göz kırpıyor ama tam olarak detaylarını bilmiyorum. Bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?
  3. Berkant57

Soru Pck1- 6650Xt'li Bu Sistem Alınır Mı?

evet asıl mesleğim paramedik suan balon sinoplasti ameliyatlarına giriyorum medikal bir firmadayım ek olarak kadavra temin edip kadavra kursları düzenliyoruz :) acele etmeyin kampanya bekleyin 1 nisanda aldım ben sistemi güzel sistemler geliyor 23nisanda ümidinizi yitirmeyin
  4. Berkant57

Soru Pck1- 6650Xt'li Bu Sistem Alınır Mı?

aynı sistem nerdeyse r5 5600 msi b450 m 12000tl ye aldım bence daha iyisini bulursun acele etme
  5. Berkant57

Fiyatı Hakediyor Mu ?

ofise aldım boş zamanlarda oyun, onun dışında dizi film müzik gibi şeyler için fazlasıyla yeterli gibi f/p olarak biraz arada kaldım. bir kaç paylaşımda rx6700xt li sistemler 13k dan satılmaya başlanmış, konusunu da açmış bir arkadaş hatta bilemedim 1k için de fark eder mi etmez mi sorayım istedim
  6. Berkant57

Steelseries Rival 3 Wireles Or Razer Basilisk X Hyperspeed

model pek hoşuma gitmedi muhtemelen uymaz suan kullandıgım rival 3 kablolu versiyon, yeni mouse alıp evde kablosuz kullanacagım bu rival 3 ü de ofise götüreceğim. Şimdi belki biraz komik olucak ama rival 3 kullanıyosun kablosuzunu niye almıyosun felan diyenler olabilir eski kullandıgım mouse da...
  7. Berkant57

Fiyatı Hakediyor Mu ?

Geçen hafta 11,999tl ye itopyadan aldığım hector power isimli sistem sizce fiyat performans olarak nasıl. Ho? Go?
  8. Berkant57

Steelseries Rival 3 Wireles Or Razer Basilisk X Hyperspeed

https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-3-wireless-ve-bluetooth-kablosuz-gaming-oyuncu-mouse-p-HBV00000YKF6E?magaza=Zays%20Bili%C5%9Fim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.95.1...
  9. Berkant57

Fırsat Hyperx Pulsefire Haste 549₺

sarı switchte çok ses yapar mı hocam suan razer blackvidow v3 yeşil kullanıyorum bu kadar ses yapar mı ofiste kullanacağım çünkü
  10. Berkant57

Fırsat Hyperx Pulsefire Haste 549₺

gamakay dediğiniz hangi ürün hocam link atma şansınız var mı
  11. Berkant57

Soru 10-11K Arası Sistem

geçen gün 11.999tl ye ryzen5 5600 ve rx6650 xt sistem vardı aldım hemen takip edin böyle sistemler çıkabiliyor
  12. Berkant57

Soru En Ucuz Vp Nerede?

itemsatış dan 2 kere 8500 aldım en uygun orada
  13. Berkant57

Soru Kaç Fps Alırım?

i3 12100f Rx6600 2x16 3200mhz 32gb ram Normal şartlarda valorantta kaç fps almam gerekiyor bu sistemle? Benzer sisteme sahip ve oyunu oynayan vardır muhtemelen bilgi verirseniz sevinirim.
  14. Berkant57

Soru Arctic Mx-4 Gr Alınır Mı?

hepsiburada satıcılı alıp nays üzerinden ödeme yaparak indirimli alabilirsiniz ben aldım memnunum
  15. Berkant57

Corsair Icue 220T Egzoz Fanı Öneri

corsair spec delta fanı takabilirsiniz hocam rgb olması güzel ve corsair olmus olur eğer marka aynı olsun isterseniz veya sıvı soğutma yapıp onu egzoz olarak kullanabilirsiniz
Geri