Blaiszy kullanıcısının son içeriği

1. B

5600X Ve RTX 3080 Uyumu

Sıfır fiyatları çok uçuk 2. el düşünüyorum her türlü 4000 serileriyle sorun yaratır mı 5600x ve fiyat farklarına 4000 serisi değer mi uyguna 3000 serisi bulunabiliyor ikinci elden çünkü? Ve ek olarak 6700XT tahmini ne kadara gider ikinci elde?
  2. B

5600X Ve RTX 3080 Uyumu

Merhaba şu an kulandığım sistemim 5600X, 6700XT, 8x2 ddr4 ram, lian li galahad 360mm sıvı soğutma, 750w psu, tuf gaming b550m anakartım mevcut. 1 adet 2k 165 hz, 1 adet 1080p 144hz monitor ile kullanmaktayım. Rtx 3080’e geçmeyi düşünüyorum fiyat olarak cazip geldi ikinci elden uyguna...
  3. B

Öneri 1Tb M2. SSD Tavsiyesi

Aldim hocam urunu yalniz sogutma mevcut degil. Ustundeki plaka yeterli olmuyor sogutma mevcut dediginiz o ise. Eke ekledigim resimdeki sogutucu gelmiyor fiyati uygun olan Renegadelerde. Resimdeki gibi olanlarin farkli bir urun kodu var.
  4. B

Öneri 1800Tl M2 SSD Önerisi

Bütçe 1800 demişsin 1800ü geçmiyor o yüzden söyledim. Hayır Amazon en baştan hepsini sizin için fiyata ekliyor bir sorun yaşamazsınız. 30 günlük iade politikası da mevcut kargo ve gümrük ücretleri dahil iade alabiliyorsun diye biliyorum.
  5. B

Evet, aynı hocam. Amazon Germany'den gelicek o yüzden daha geç oluyor kargo süresi. KC yerine Renegade bir tık daha iyi diye biliyorum fiyat farkı yok denecek kadar az zaten.
  6. B

https://www.amazon.com.tr/dp/B09K7F5VJQ/?coliid=I169P5RD1D3HNZ&colid=378KVLAX8CVR1&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it...
  7. B

Kingston Fury Renegade de buldum bu ürün nasıldır?
  8. B

Bu alacağım ssd'yi işaretlediğime takmam gerek değil mi? Aşağıdaki port Gen3 sanırım.
  9. B

Linki kaçırmışım hocam pardon. Şu an şu üçlüden birisine karar vermeye çalışıyorum amazonda fiyatlar tr fiyatlarından daha cazipmiş. Akakçede bunlar gözükmüyordu. 1685013524 Peki bu ürünler için ekstra üstüne soğutma plaketleri gerekli olur mu yoksa direk tak çalıştır kullanmada sorun yaşar...
  10. B

Gen3 ssd'im mevcut. Gen4 düşünüyorum. Nays ile nasıl alışveriş yapılıyor ve nerelerden yapabiliyorum bilgim yok açıklar isen sevinirim. 1700e Kingston'u nasıl alabilirim? https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-1-tb-kc3000-skc3000s-1024g-m-2-pci-express-4-0-fiyati,1639319475.html bu şekilde...
  11. B

Samsung ssdler gerçekten çok güzel duruyor fakat aradaki fiyat farkına değer mi bilemiyorum sonuçta günlük kullanıcıyım ekstrem işlerle uğraşmıyorum. P5 plus ile değerler yakın duruyor hem samsung tarafında hem de kingston kc tarafında. Ömür olarak da aynılar anladığım kadarıyla. Ki fiyat...
  12. B

Teşekkürler. Uzun zamandır almak gibi bir düşüncem var ama fiyatlar alasımı kaçırıyordu P5'in fiyatı ve özellikleri güzel geldi açıkçası o yüzden sormak istedim sizin fikirlerinize ve önerilerinize de açığım tabi ki. Bütçem P5in fiyat bandında diyebilirim 2bin tl'yi geçmesin.
  13. B

Anakartım Asus Tuf Gaming B550M+Wifi modeli güncel olarak Kingston A2000 500gb model ssdyi'de kulannıyorum. Depolama ihtiyacım olduğu için 1 TB ssd arıyorum. Gen4 bir m2 ssd işimi görücektir diye düşünüyorum. Şu an baktığım şu iki model var 1.si ve 2.si . Aralarındaki farkı tam anlayamadım...
  14. B

Ss Arctis Nova Pro Wireless Ve Ss Apex Pro Tkl 2023 Wireless/Wired Kullanıcı Yorumları

Kulakligi avrupadan daha uyguna alacagim. bana 6kya falan gelicek sanirim. Wooting tr’ye getirmek sikinti diye biliyorum custom klavye sadece TKL formda istedigim icin biraz zor oluyor
Geri