camizci kullanıcısının son içeriği

1. C

Yeni sistem ile alakalı bazı sorular

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için
  2. C

Yeni sistem ile alakalı bazı sorular

Öncelikle formda yeni takılmaya başladım ve bu zamana kadar ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Anakart: https://www.epey.com/anakart/msi-b550-a-pro.html MSI B550-A PRO İşlemci: https://www.epey.com/islemci/amd-ryzen-5-5600.html R5 5600 Ekran Kartı...
  3. C

Hangi ATX kasa almalıyım?

Hocam aslında sistem hazır. Söylediğim olaylar ilerisi için düşündüğüm şeyler. İşlemci için illaki sağlam bir soğutucu almam gerekiyordu onuda Amazon Avrupadan aldım Türkiye'deki fiyatlarla aynı fakat Noctua marka. İşlemci için içim rahat diyebilirim yani. Ekran kartı ve genel olarak kasa için...
  4. C

Hocam zaten Noctua NH-U12S kule tipi soğutucu alacağım fakat yinede yeterli olmayabilir dediğim gibi kasanın bulunduğu ortam sıcak bir ortam olacak. Ekran kartından feragat ediyorum şuan ekstra tüm masraflar ile. Ekran kartı olarakta 3060ti 2 fanlı ve farklı markalara yöneleceğim fakat bütçe...
  5. C

Hocam üst panele 2 adet fan alacağım zaten görsellik hiç umrumda değil çünkü bilgisayarın bulunacağı ortam biraz sıcak olacak o yüzden ne kadar soğutabilirsem bana kârdır. Şu aşamada normal düzeyde fanlar takacağım ilerde tüm fanları Noctua ile değiştirmeyi düşünüyorum ışıksız saçma sapan...
  6. C

Tamam hocam içi daha ferah en azından herşeyden önce kafama o yattı yani teşekkür ediyorum sağolun
  7. C

Hocam F/P açısından söylüyorum yoksa Amazonda Avrupa'dan herşey dahil 600tl ye Noctua fan da alabiliyorsunuz. Çeşitlilik az yani
  8. C

@White Ravens tamam hocam o bağlantı da yana çevirilebiliyormuş gördüm. Peki bu 200mm fanlar diyelim bozuldu veya istediğim hava akışını karşılamıyor piyasada 200mm fan yok endüstriyel bir çözümü var mıdır ya da ne bileyim firma yedek parça satıyor mudur?
  9. C

Zaten söylediğinizi yanlış anlamışım özür dilerim anakart yan takılıyor zannettim. Düz takabiliyorum yani değil mi arkadaki bağlantılar dikey gözüküyor videoda
  10. C

Bunu gördüm hocam fakat dikey olması ve işlemci fanını da olumsuz etkilemez mi?
  11. C

158 mm yüksekliğe sahip olan Noctua NH-U12S işlemci fanı alacağım. Anakart MSI B550-A Pro ATX PSU Aerocool KCAS Plus 750W 80+ Gold Ekran kartı daha sonra alacağım için uzunluğu belli değil. Kasa olarak Aerocool Aero One Frost düşünüyorum fakat iç kısım dar gibi gözüküyor ve ekran kartı Max...
  12. C

Bu sistemi almalı mıyım?

Tamamdır sağolun
  13. C

Bu sistemi almalı mıyım?

4.0 destekliyor diye biliyorum hocam tekrar kontrol ederim. Fanlar konusunda RGB gibi bir takıntım yok kasa serin olsun isterse içeride örümcekler dolaşsın hiç problem değil :ROFLMAO: Dediğim gibi ekran kartı çift fan ve zotac markasından şüpheliyim anakart konusunda da şüphelerimi...
  14. C

Bu sistemi almalı mıyım?

Bu fanın hava akımı daha yüksek değerleri gösteriyor bunları gerekirse 3 tane alıp öne takmayı planlanıştım. F/P açısından soğutucu hoşuma gitti ama dediğinize bir bakacağım. Anakart konusunda şüpheliyim marka olarak Asus düşünüyordum fakat fiyat farkı bu özellikte devasa. Ekran kartı 2 fan ve...
  15. C

Bu sistemi almalı mıyım?

Elimde sistem bulunduğu için ekran kartı sonra almayı planlıyorum. Elimdeki ekran kartı 1660super. Bu sisteme 1660super takıp diğer sistem satıldığı zaman tekrar söküp satacağım ve 3060ti ekran kartını ondan sonra alacağım bütcem bu şekilde kurtarıyor. Bu sistem nasıl olmuş sizce? AMD ekran...
Geri