Cavuskerem kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım PC Hocası RTX 3070 Si̇stem Ups Kargo Ve Vatan'la Yaşadıklarım

Kasa bugün elime ulaştı süreç gereksiz çok uzayıp 2.5 ayı buldu , zorlu olsa da sorun çözüldü
  2. C

Fırsat 🔥Thermalright Tl-C12C-S Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 Tl🔥

Stok bitmişti tekrar geldi https://www.n11.com/urun/thermalright-TL-c12c-s-argb-kasa-fani-siyah-uclu-paket-39002863?magaza=qp, Naysla 543 TL %10 n11 kuponu + naysla 489 TL
  3. C

Yardım Ups Kargoyla Bağlantisi Olan Veya Yetki̇li̇ Bi̇ri̇si̇ Var Mi ?

Ups kargo atılan mailleri umursamıyor ve sistemim 1 haftadır ellerinde rehin şekilde duruyor , ismimi adresimi yanlış girdikleri için benim adıma da herhangi bir işlem yapılamıyor herhangi bir bağlantısı veya yetkilisi varsa yardımcı olabilir mi konu ...
  4. C

Çalışanlar , müşteri hizmetleri dahil kimseye sinirimi yansıtmamaya çalıştım hep uygun dille dile getirdim çünkü onlara yüklenmenin anlamı yok , iade de etmeyi hiç istemiyorum sistem uygun fiyata denk geldi ve 3 haftadır uğraşıyorum bi karşılığı olması gerekmiş gibi hissediyorum :D
  5. C

faturada tek ürün gözüktüğü için değişim veya herhangi bir işlem yapılırsa bütün ürünlerin ellerinde olması gerektiğini söylediler , demonte olduğunu da özellikle söyledim çok çözüme kavuşcağa benzemiyor kestim ben ümidi ama hayırlısı
  6. C

Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Daha vatan yüzünden pc hocası 3070 sistemi bile teslim alamamış biri olarak yardımcı olursanız sevinirim https://forum.pchocasi.com.tr/konu/pc-hocasi-rtx-3070-si-stem-ups-kargo-ve-vatanla-yasadiklarim.67115/#post-498193
  7. C

Güncelleme : kargo firması ücreti ödemeyeceğini ve sistemin tarafıma teslim edilmeyeceğini söyledi vatanın kargoyu hasarlı olduğu için teslim almayıp tekrar tarafıma yolladığı için 500tl gibi bir kargo ücreti çıkmış zaten kasanın kırık olduğu için taraflarına yolladığım ürünü hasarlı diye teslim...
  8. C

Id-Cooling Se-224-Xts Black 4Pin Pwm 120Mm Işlemci Soğutucu

önceki soğutucun neydi , dokuncağını çok sanmıyorum
  9. C

evet mecbur olarak 2 koliyi de göndermek zorunda kaldım
  10. C

demonte ilk defa almıştım , monte olsa daha da kötü olurdu cam parçaları diğer bileşenlere de zarar verirdi muhtemelen
  11. C

Teşekkür ederim kimseyi kırmamaya , agresif davranmamaya çalışıyorum bu kadar yüke rağmen , vatan da kendi çapında bir şeyler yapmaya uğraşıyor ama ups yine kendi bildiğini yapıyor bakalım nasıl ilerleyecek süreç , size de hayırlı olsun bu arada
  12. C

Cidden en doğrusunu yapmışsınız yaşacaklarımı bilsem o 20kmyi yürür kucağımda getirirdim daha az koyardı
Geri