cgty kullanıcısının son içeriği

1. cgty

Modem Günceleme Sorunu

Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.
  2. cgty

Modem Günceleme Sorunu

Bu modemi yeni modem almak için bütçem olmadığı için bir arkadaşımdan almıştım 6 aydır kullanmaktayım fakat son 2 aydır böyle bir sorun yaşıyorum ve resetleme yapınca sorunu çözüyordum. Bu resetleme işini yapınca evde bağlı tüm cihazları tekrardan bağlamak powerline, ağ genişletici, tv ve ben...
  3. cgty

Modem Günceleme Sorunu

Evet türk telekom cihazı, güncelleme istememin sebebi ise modemin ayda 1 defa bir sorunla karşılaşıp pcye internet vermemesinden dolayı eğer bu hata için bir gücencelleme geldi ise güncelleyip hem bu sorundan kurtulmak hem de son sürümünü kullanmak istiyorum.
  4. cgty

Modem Günceleme Sorunu

Hayır daha önce onu denemiştim işe yaramıyor maalesef
  5. cgty

Modem Günceleme Sorunu

-Modemimi güncellemek istiyorum fakat firmware bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim -Modem modeli: ZyXEL VMG3312-B10A not: v2 modeli değil ve yeni modem alacak durumda değilim.
  6. cgty

2000 TL Kulaklık Önerisi Cs Oynıcam

https://www.gaming.gen.tr/urun/151361/asus-tuf-gaming-h1-7-1-surround-kablosuz-siyah-gaming-kulaklik/?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
  7. cgty

Yardım PC De Niye Drop Yada Fps Düşüklülüğü Söz Konusu?

Ekran kartını ddu ile kaldırıp yeniden driver yükleme yapamayı deneyebilirsin.
  8. cgty

Yardım 25 Bin TL Telefon Önerisi

Iphone kullanacısı hiç olmadım ama ıphone 11 hakkında birkaç yerde karşıma çıkan videolarda 2023'de Iphone 11 alınır mı sorusuna yanıtlar genellikle olumsuzdu. Çünkü güncellemelerin kesiliceğini söylüyorlardı.
  9. cgty

Yardım PC De Niye Drop Yada Fps Düşüklülüğü Söz Konusu?

Depolama alanından da kaynaklanabilir eğer depolama alanında çok az kullanabilir alan kaldıysa drop yaşayabilirisin. Aynı sorunu Marvel Spiderman'da yaşıyordum, depolama alanını genişletince sorunu çözmüştüm.
  10. cgty

Yardım 25 Bin TL Telefon Önerisi

Eğer 25000 TL üzerine çıkabiliyorsanız S23 almanız daha mantıklı. Ama derseniz beni zorlamasın cebime biraz para kalsın o zaman realme GT 2 pro alabilirsiniz. Realme GT 2 pro'yu da bir araştırın derim.
  11. cgty

No Keyboard Detected! Hatası

12. cgty

Beyaz Sıvı Soğutma Önerisi? Bütçe (3.000-4.000)

Evet attığınız videoda da yük altında 60-62 ° 'leri geçmiyordu. Ben bu ürünün özelliklerini incelemek üzere biraz daha araştırma yapayım neler sunuyormuş bize. Tavsiye için teşekkür ederim. :)(y)
  13. cgty

Lian li sürekli sağ solda karşıma çıkan youtubede incelediğim kaliteli gördüğüm bir üründü ve belki de deep cool markasından daha kalitelidir. Fakat benim lian li de görüntüğü bakımından sevmediğim özelliği işlemci üzerinde blokuın tasarımı, bu yüzden pek ısınamıyorum lian linin sıvı...
  14. cgty

Teşekkür ederim. Bugün bu ürünün incelemelerini izledim ve beğendim de aslında önyargım vardı pchocasınında incelediğini görünce de önyargım azaldı. Deep Cool fanı ve kasası kullanan ardaşım var ve onda gördüm ve kalitesiz bir ürüne de benzemiyor. Fakat ben daha çok corsair ürünlerini kullanan...
  15. cgty

Arkadaşlar aklımda birkaç marka var ama kullanan var mı tavsiye eder misiniz bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Pc'im siyah olsa 3500 tl'ye corsair 360mm sıvı soğutma alırım ama beyaz almak istiyorum.
Geri