cinardal kullanıcısının son içeriği

1. cinardal

Rahat konforlu koltuk

Buna da bakabirsin. https://www.hawkchair.com/urun/fab-v6-kumas-oyuncu-koltugu
  2. cinardal

PC SIFIRLANDIKTAN SONRA OYUNLARA GİRMİYOR

Aygıt yöneticisinden güncel olmayan sürücülerini güncellemelisin. 1672437955 Ayrıca hangi sürücülerin güncel olmadığını anlamak için bunu da kullanabilirsin.
  3. cinardal

Güc Kaynaksız Kasa Öneri

Ben bunu kullanıyorum aşırı memnunum.
  4. cinardal

FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

Oyuna direkt olarak Origin üzerinden girmeyi deneyin.Origin'i yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.
  5. cinardal

Rahat konforlu koltuk

Bence bundan daha iyisi ve konforlusu yok. https://www.hawkchair.com/urun/future-grey-oyuncu-koltugu
  6. cinardal

Nasıl temiz format atıcam?

Bu konuda moderatör arkadaş güzel bir şekilde anlatmış.Buradan faydalanabilirsin.
  7. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

Tamamdır dediğiniz gibi yaptım bir süre deneyeceğim sonucu sizinle tekrar paylaşırım.Teşekkürler.
  8. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

kalıntı dosyaları nasıl silebilirim
  9. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

Şöyle kısaca yaşadığım durumu özet geçeyim.Normalde main olarak kullandığım bir bilgisayarım var fakat ben bazı oyunlarda bot kullanarak para kazanmaya çalışıyorum.Bot kullanmak için ek bir pc topladım.Ekran kartı ve PSU ikinci el olarak aldım.OCCT testinde her birini ortalama yarım saat stres...
  10. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

Dediğin şeyi yaptığımda ekran kartı driverını algılamadı.Nvidia denetim masası vs. kayboldu.
  11. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

Teşekkürler deneyeceğim.
  12. cinardal

nvlddmkm 0 hatası

Bilgisayarım bir süredir kendi kendine donuyor veya kapanıyor. Olay görüntüleyicisindeki hata ve bazı uyarıları fotoğraf olarak ekliyorum. Şimdiye kadar daha önce oyun dışında hiç kullanılmadı.7/24 açık kalıyor ve sadece bot kullanımı için çalışıyor. Daha önce DDU ile ekran kartı sürücüsünü...
Geri