CptSpork kullanıcısının son içeriği

1. CptSpork

Çözüldü Hangi Hard Diski almalıyım?

Bir de WD Blue bi tık daha hızlıymış sanırım Seagate'ye göre. Normalde Seagate almayı düşünüyordum ama WD Blue alacağım, teşekkür ederim öneri için. 1673217531 Ha bu arada yukarıda attığım 4TB'Lik Seagate'nin yorumlarını okudum, sanırım sahte ürünmüş. Almanızı önermem.
  2. CptSpork

Amazondaki seagate'den ne farkı var hocam?
  3. CptSpork

Sistemimde 500 GB'lik M2 var ve gerçekten yetmiyor, 3-4 oyun yüklememe rağmen 50 gb alan kaldı. Hard Disk almaya karar verdim hem oyun amaçlı hem de depo amaçlı kullanacağım. Minimum 2TB olmak üzere Sizce hangisini almalıyım? (2TB, 7200 RPM)...
  4. CptSpork

V.O.K FRİDAY 2 SİSTEM

Isıyı sürekli kontrol etmesemde bendede değerler fena değil 75'i geçtiğini görmedim bende. PSU Rampage diye hiç güvenilmiyor ama ben hiç sorun yaşayan görmedim. Şahsen ben öncelikli olarak Hard Disk almayı düşünüyorum. Kodları Steamden değil, birisini GeForce Experience'den diğerini ise AMD...
  5. CptSpork

Yılbaşı öncesi 12K bandında alınabilecek F/P Sistemler

Bütçeyi düşürmek zorunda kaldık hocam maalesef
  6. CptSpork

Monitör illaha 144 olmak zorunda değil 75 hz almayı düşünüyoruz 2k ya philipsin var o yüzden kasa bütçesi 10k'ya kadar yükseldi. Maksimum 10500'e en fp ne alınabilir sizce? https://www.gamegaraj.com/urun/ahora-5a-1650/...
  7. CptSpork

12.000 Bütçeyle bir Hazır sistem alacağız. Monitöre'de 3000 ₺ ayırdık toplamda 15.000 ₺ bütçeyle yılbaşı öncesi en fiyat performans ne alınabilir? Bu sistem şu an için en iyisi gibi duruyor ama anakart stokta yok gösteriyor...
  8. CptSpork

Ekrandaki görüntü çok keskin ve piksel

Bugün monitörümü gaming.gen'e götürdüm çok yorucu zorlu bi süreç oldu benim için, 3-4 gün içinde monitör hakkındaki genel görüşlerimi ve gaming.gen ile yaşadığım problemleri anlatacağım kısacası monitörü almayı düşünenler için karar vermelerini sağlayan bir konu açacağım. Bahsettiğim sorunun...
  9. CptSpork

Hocam dark stabilizer ayarını düşürünce bir tık daha iyi oldu, gerçekten ilk monitörüm olduğu için ve çok yüksek bir fiyatı olmadığı için bi sorun olduğunu düşünmüyorum. Oyunlarda köşelerde keskinlik problemini yaşıyorum yani tırtıklı oluyor bazı yerler. Monitörden mi yoksa neyden anlamadım ama...
  10. CptSpork

Dell 165 hz 1ms monitor alinir mi

Hocam bu forumda açtığım konuyada bakabilirsiniz, Chrome logosunda vb. bi tık pikselleşme vardı "Dark Stabilizer" ayarını 0 yapınca daha iyi oldu, pikselleşme ve keskinlik azaldı ama sanki oyunlarda hala köşelerde vb. bi keskinlik sıkıntısı var titreşim sıkıntısı var bilmiyorum gerçekten ama...
  11. CptSpork

Dell 165 hz 1ms monitor alinir mi

Hocam ben de yeni aldım bu monitörü, hoşuma gitti ancak 15.6 inç laptop ekranından buna geçtiğim için mi bilmiyorum bi tık görüntü kalitesi düşük gibime geldi. Daha önce 24 inç monitör kullanmamıştım. Ekrandaki görüntüde bi tık keskinlik, pikselleşme vardı "Dark Stabilizer" ayarını düşürdüm daha...
  12. CptSpork

Steelseries Apex 7 Su Döküldü Acil Yardım

Apex pro hakkında bi fikrim yok güzele benziyor ancak şahsen ben bir daha klavye alacak olsaydım steelseries tercih etmezdim. Teknik servis sıvı temasını anlayabilir mi bi fikrim yok, ürünü ne zaman aldınız nerden aldınız eğer yeni aldıysanız belki bir ihtimal iade veya bişey yapabilrsiniz ama...
  13. CptSpork

ASUS VG258QR VS DELL G2422HS

Hocam ürünü kullanıyorum şu anda. Fakat ekranda nokta şeklinde ufak darbe, çizik gibi birşey var değiştireceğim. Monitörden memnunum sadece bi tık keskinlik, pikselleşme fazla gibime geldi ama biraz ayar yaparak o da geçti gibi. Ürünü biraz daha kullanayım konu açmayı düşünüyorum. Spesifik...
  14. CptSpork

Steelseries Apex 7 Su Döküldü Acil Yardım

Valla hocam çok uzun zaman oluyor bende, su dökülmedi ama 1-2 sefer az miktarda içecek döküldü ona bağlıyorum tuşların çalışmama sebebini. 1671231033 Garanti kapsamına gireceğini zannetmiyorum çünki Apex 3 dışında dediğiniz gibi diğer ürünlerde suya dayanıklılık vaad etmiyorlar.
  15. CptSpork

Hocam biraz monitörün ayarlarını kurcalıyayım dedim sanki Dark Stabilizer ayarını 0'a çekince biraz daha iyi oldu gibi. Sanki konu başında attığım resime kıyasla daha iyi oldu. Oyun içerisinde vb gözlemliyeceğim ona göre geri dönüş yapacağım çözülmezse yazdığınızı deniyeceğim çok teşekkür ederim.
Geri