Deniz Çetin kullanıcısının son içeriği

1. D

Güç Kaynağı Tavsiyesi

Sonda dediğinizi tam anlayamadım FSP al mı diyorsunuz yani
  2. D

Güç Kaynağı Tavsiyesi

Hocam maalesef bütçemi aşıyor zorunluluktan dolayı kısıtlı bütçe ile değiştiriyorum benım attıklarım arasında yorumunuz nedir FSP olan kutusuzda kablo gelıyor mu yanında bılemedım
  3. D

Güç Kaynağı Tavsiyesi

PC: Gigabayte RTX 3060Tİ Ryzen 5 5600 Selamlar mevcut güç kaynağım gamebooster 650watt fakat yükte çok ciddi rahatsız edici sesinden ve dandikliğinden dolayı değiştirmek istiyorum Önemli not ekran kartı 250 wattlara kadar çıkıyor...
  4. D

26.000-30.000 TL Maksimum 27 Bin Tl'ye NVIDIA Hazır Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar maksimum bütçem 26 27 bin TL civarı Nvidia hazır sistem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  5. D

Soru Bu Kısıma 2. Fan Takılır Mı ?

Anladım teşekkürler peki egzoz fan ile arası çok yakın olacağı için bir sıkıntı olabilir mi
  6. D

Üst taraf için değil hocam işlemci soğutucunun resimdeki sağ tarafında fan var sol tarafına da takmayı düşünüyorum 1686156686 İşlemcim ryzen 5 5600 İd cooling 214xt takılı fakat işlemci 75 dereceleri hala görüyor maalesef bu nedenle takmayı düşündüm siz ne düşünürsünüz
  7. D

İşlemci soğutucumun resimde görünen sol tarafına bir adet daha fan takabilir miyim Egzoz fan ile baya yakın olucak herhangi bir sıkıntı olur mu
  8. D

İşlemci Soğutucu Için Anakartta Vida Girişi Yok

arkadaşlar işlemci soğutucu takmak için anakartta vida girişi yok vida takmaya çalışırsam boşa dönüyor napicağımi bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz
  9. D

3060Ti̇ Derecesi Normal Mi ?

İşlemci için 214xt sipariş vermiştim zaten gelicek yakın zamanda benim için asıl önemli olan ekran kartının değerleri ekran kartı 260watt kullanıyor görünüyor o da bir sıkıntı mı bilemiyorum
  10. D

@OceanLaB Rahatsız ediyorum ama Değerler nasıl sizce yeni pc heyecanım varken kafamı karıştırdı değerlerde sorun varmı sizce
  11. D

Bu şekilde 1685638794 Cevap verirseniz sevinirim endişelendim biraz
  12. D

İyi günler arkadaşlar Ekran kartı: GİGABAYTE GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC D6X 3fanlı modeli işlemcim ise ryzen 5 5600 %99 GPU kullanımı fan değeri %85te iken 75 derecelerde geziyor ve ekran kartı fanları tahmin ettiğimden fazla ses yapıyor Yeni geldi bilgisayar bugün kurdum ve test ettim...
  13. D

Onvo Televizyon Önerisi

O zaman Google TV'yi alayım diyorum diğer TV'nin arayüzü biraz uydurma bir smart TV Google TV olması o bakımdan avantajdır diye düşündüm birde ses kalitesi daha iyi sanırım Kanal listesi normal kanallar izleme bakımından da aynı mıdır diğer televizyonlarla google olduğu için bir fark olur mu acaba
  14. D

Onvo Televizyon Önerisi

Anladım teşekkür ederim peki uygulama yükleme ne bakımdan sorun oluyor play store var sanırım diye biliyorum Netflix Youtube Twitch tarzı uygulamalar dışında çok bir önemi yok benım için Google TV hakkında pek yorum bulamadım TV kanallarının nasıl olduğuna dair vesaire bilginiz var mıdır
Geri