eck kullanıcısının son içeriği

1. E

Movavi Video Editör Hata

Merhaba arkadaşlar movavi video editör programının elimde etkinleştirme kodu var lakin kodu yazıp girdiğimde birşey değişmiyor. Premium içeriklerden yararlanamıyorum. 7 günlük ücretsiz deneme başlattım lakin sürekli hata veriyor. Uygulama içinde sürekli internet bağlantısı hatası alıyorum ve...
  2. E

Askercell

İyi akşamlar arkadaşlar, Vodafone faturalı hat kullanıyorum ve nisan ayında bedelli olarak askere gideceğim. İçerde telefon kullanmak için askercell istiyorlarmış. Bu askercell olayı nedir? Sivil hattımıza yapabiliyor muyuz yoksa yeni hat mı almak zorundayım? Daha önce askerlik yapmış arkadaşlar...
  3. E

Aramalarda Karşıya Ses Gitmiyor

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Redmi note 12 telefon kullanıyorum telefon aramalarımda karşıya sesim gitmiyor veya bir süre sesim gidiyor ve daha sonra yine kesiliyor. Bu sadece hattım üzerinden olan telefon görüşmelerinde oluyor. Whatsapp üzerinden yaptığım aramalarda herhangi bir ses sorunu...
  4. E

Masa

Arkadaşlar merhaba hepinize. Çift monitörlü bir setup kurmak istiyorum şuan elimde 27 inç bir monitör var bu monitörün yanına 27 inç bir monitör daha alacağım. Lakin masama 2 tane 27 inç monitör sığmaz. Bu setup için rahatça sığabilecek masa önerebilirseniz çok mutlu olurum. İyi forumlar.
  5. E

Monitör Parlaklığı Kısılıyor

Merhaba arkadaşlar bazı oyunları oynayıp çıktıktan sonra ekran parlaklığım kısılıyor. Görüntü ayarlarından HDR kapatıp açınca düzeliyor. Bunun olmaması için ne yapabilirim. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  6. E

PC Wallpaper Site Önerisi (Mart 2023)

Teşekkür ederim arkadaşlar. İyi akşamlar.
  7. E

PC Wallpaper Site Önerisi (Mart 2023)

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayarımın duvar kağıdı için kaliteli görseller bulabileceğim güzel ve kaliteli bir site var mı ? İyi Akşamlar.
  8. E

Öneri Lenovo Legion Y27-30 Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Bütçeme uygun f/p monitör olarak Lenovanın Legion Y27-30 modelini buldum. Display specifications adlı siteden inceledim ve güzel olduğunu düşünüyorum. Sizce almaya değer mi? Kullanan arkadaşlarda deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. İyi Forumlar...
  9. E

Öneri 6000 ₺ Monitör Tavsiyesi Ve Sync Teknolojisi (Mart 2023)

Teşekkürler hocam. İyi forumlar. 1679916290 Bütçemi yükseltebilirsem kesinlikle düşüneceğim teşekkür ederim.
  10. E

Hocam bilgim olmadığı için soruyorum yanlış anlamayın. Hüsom hocamın attığı yazıyıda okudumda. Lakin en başta sorduğum gibi 3060 ile free sync bir monitör kullansam sorun olmaz değil mi? Çünkü gerçekten internette çok fazla bilgi var ve kafamı karıştırıyorlar.
  11. E

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y27-30-27-165hz-0-5ms-mprt-freesync-oyuncu-monitor.html Hocam bu monitör nasıl acaba sizce iyi mi?
  12. E

Merhaba arkadaşlar. 6000 tl bütçe ile bir monitör arıyorum. 27 inç tercih ederim. Lakin şöyle bir sorun var monitörlerde bulunan sync teknolojilerine hakim değilim. Sistemimde gigabyte marka rtx 3060 12gb modeli bulunuyor. Bu ekran kartı için kesinlikle g-sync teknolojisi bulunan bir monitör mü...
  13. E

Öneri Gece Lambası Önerisi

Linkler için çok teşekkür ederim. İyi forumlar.
  14. E

Öneri Gece Lambası Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Sarı ışık veren ya da ampul girişi olan maksimum 500 tl bütçeye uygun bir gece lambası arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Görseldeki gibi olursa sevinirim. İyi Forumlar.
  15. E

Adsl'den Vdsl'e Geçiş Süreci

Cevaplarınız çok teşekkür ederim hocam. İyi forumlar.
Geri